Elektrobicykle začínajú vládnuť svetu. Zdajú sa Vám drahé? NEMUSÍ TO TAK BYŤ!
HORÚCA NOVINKA v sortimente Mountfieldu:
špičkové elektrobicykle za zavádzacie ceny!
Od novembra 2018 si môžete v Mountfielde kúpiť ELEKTROBICYKLE. Pripravili sme pre Vás novú kolekciu, a nie hocijakú. Čaká na Vás totiž hneď 45 modelov elektrobicyklov so špičkovými komponentmi ZA BEZKONKURENČNÉ CENY NA TRHU!
V ponuke sú elektrobicykle mestské, skladacie, trekingové, krosové a horské. Pre mužov aj pre ženy, v rôznych rámových veľkostiach, v exkluzívnych dizajnoch, so zadnými nábojovými alebo MAX DRIVE a tiež brzy se super prémiovými motormi BOSCH.
Opierame sa o názor odborníka!

Prečo elektrobicykel MTF?

Elektromobilita je trend dnešnej doby. V západnej Európe tvoria elektrobicykle 60 % celkového objemu predaných bicyklov, na Slovensku je to 40 %, ale čísla idú neustále hore. Zďaleka nejde len o elektrobicykle pre seniorov. Čoraz populárnejšie sú aj u mladšej generácie, pretože elektrobicykle dizajnovo v ničom nezaostávajú za špičkovými horskými či trekingovými bicyklami.
Jazdu na nich si môžete viac užívať. ŽIADNY KOPEC PRE VÁS NEBUDE PREKÁŽKOU.Môžete plánovať ďaleko dlhšie výlety, ako na aké ste boli doteraz zvyknutí. Sami si môžete zvoliť, či chcete podávať športové výkony alebo sa len pohodovo viezť krajinou. Elektrobicykel potiera výkonnostné rozdiely a posúva hranice možností. Jednoducho si pridáte motorovú asistenciu a idete.
Sú Vaši parťáci lepší cyklisti a báli ste sa s nimi vyrážať, pretože by ste im nestačili na prvom kopci? Toto končí. Na elektrobicykli od nich budete uháňať!
Keď idete na výlet so svojou drahou polovičkou, musíte na ňu často čakať? Kúpte jej elektrobicykel! Vy na tom klasickom budete potiť krv a čakať bude ona na Vás. S úsmevom na perách 😊
Na elektrobicykli sa výborne jazdí po meste rovnako ako po lesnej ceste. Máme elektrobicykle na všetko: do terénu, na cestu, do hôr aj nížin, do mesta, na nákup, alebo elektrobicykel, ktorý ľahko zložítedo kufra bežného osobného auta.

Opierame sa o názor odborníka

RENÉ ANDRLE

  • MAJSTER ČESKEJ REPUBLIKY A NIEKOĽKONÁSOBNÝ MEDAILISTA
  • Päť rokov pôsobil v top španielskych profi tímoch (ONCE, Liberty Seguros)
  • Štartoval na 4 Grand Tours – dvakrát Giro d´Italia, raz Tour de France, raz Vuelta
  • Účastník OH v Aténach
  • Dlhoročný tréner českej reprezentácie cestnej cyklistiky
  • Teraz športový riaditeľ Israel Cycling Academy

„Jazdiť na elektrobicykli baví aj bývalého profesionála. Po rokoch každodennej driny a viac ako 30 tisícoch najazdených kilometroch ročne na klasickom cestnom bicykli si dnes cyklistiku viac užívam. Zo sedla elektrobicykla to ide skvelo. Aj jazda do kopca je príjemná. Elektrobicykel potiera výkonnostné rozdiely – ako pri jazde s partou cyklistických kamarátov, tak s rodinou. Vďaka elektrobicyklom sa naše rodinné výlety posunuli niekam inam, pozrieme sa aj do miest, ktoré by pre nás na normálnych bicykloch boli nedostupné.“

Naše služby k elektrobicyklom MTF

Card image cap
PROFESIONÁLNY SERVIS

Prípadný servis elektrobicykla MTF vyriešime za Vás. Všetky naše servisné centrá sú už teraz vybavené najmodernejšou technikou na servis elektrobicyklov. Vykonáme tak garančný servis, ako aj všetky ďalšie potrebné servisné úkony v budúcich rokoch vrátane predsezónnych prehliadok. V ponuke máme náhradné súčiastky na všetky typy elektrobicyklov.

Card image cap
DRESY, HELMY, PRÍSLUŠENSTVO

Keď si v Mountfielde kúpite elektrobicykel, máme pre Vás aj všetko, čo by ste k nemu mohli potrebovať. Dresy a šortky v dizajne MTF z prvotriednych materiálov šité u renomovanej českej firmy K ALAS, ktorá oblieka naprí klad kompletnú českú aj britskú reprezentáciu alebo celý rad profesionálnych cyklistických tímov. K tomu kvalitné prilby pre ženy, mužov a deti. Práve pre najmenších máme na elektrobicykle aj detské sedačky, takže deti môžete vziať na výlet so sebou. Ďalej v ponuke máme cyklistické rukavice, fľaše na pitie, svetlá, pumpičky, zámky, držiaky na elektrobicykle na ťažné zariadenie a ďalšie príslušenstvo.

Card image cap
ODVOZ ELEKTROBICYKLOV MTF DOMOV

Až si vyberiete svoj model, starosti s dopravou nechajte pokojne na nás. Bicykel Vám na želanie radi dovezieme zmontovaný až domov a na mieste Vám predvedieme všetky základné funkcie

Ako funguje elektrobicykel MTF?

Elektrobicykel je v podstate klasický bicykel. Len Vám s jeho pohonom pomáha ELEKTROMOTOR a dobíjacia akumulátorová BATÉRIA. To je srdce elektrobicykla, ktoré Vás ženie dopredu. Zároveň sú to dve najdrahšie súčasti elektrobicykla. Kvôli tomu sú drahšie, ako klasické bicykle.

Inak na elektrobicykli nájdete všetko, na čo ste zvyknutí pri bežných bicykloch vrátane prehadzovača, odpruženej vidlice a ďalších komponentov

Nie je to motorka, že by ste otočili rukoväťou a išli sami. Na elektrobicykli musíte šliapať, ale vždy sa môžete spoľahnúť na podporu elektromotora. V podstate záleží len na Vás, akú veľkú asistenciu budete chcieť využiť.

Voliť môžete z PIATICH stupňov motorovej podpory

1
Ak sa chcete pri jazde zapotiť a vyžadujete minimální podporu
2
Motor už Vám viac pomáha, ale zďaleka nevypadnete z roly aktívneho jazdca.
3
Vhodná podpora na dlhšie trate. Motor už je Vašim regulárnym pomocníkom.
4
To už je športovejšia jazda, pretože vyvíjate rýchlosť veľmi dobrého cyklistu idúceho na klasickom bicykli.
5
Vyjdete aj to, čo by ste ani nevyšli 😊
Úroveň asistencie sa nastavuje na displeji na riadidlách. Ide o LED alebo LCD displej (pri prémiových modeloch je farebný) s tlačidlami + a -. Tými si pridávate alebo uberáte podporu elektromotora. Okrem voľby úrovne podpory ponúka displej celý rad funkcií ako najmodernejšie cyklo computery: meranie rýchlosti, najazdenej vzdialenosti, času jazdy, ale napríklad aj meranie wattov motora.

NAJLEPŠIE CENY NA TRHU!

Vo všetkých modelových radoch elektrobicyklov sme lacnejší ako konkurencia! A navyše dostávate prvotriednu kvalitu.
NAŠE ELEKTROBICYKLE PREJDÚ AŽ 150 KM NA JEDNO NABITIE!
Konkurencia už teraz varuje zákazníkov, že elektrobicykle, ktoré sa z veľkej časti kompletizujú v Číne, budú kvôli tzv. antidumpingovému clu nútené zdražovať. Napríklad aj o 40 %! Clo platí od júla tohto roka a je uvalené na exportované elektrobicykle z Číny. Podľa odhadov je výrazná väčšina elektrobicyklov predávaných v Európskej únii kompletizovaná práve v Číne.
U nás sa nemusíte báť! Bicykle MTF sú kompletizované výhradne v Európe vrátane Českej republiky alebo Talianska. Preto vám môžeme aj v budúcnosti garantovať NAJNIŽŠIE CENY NA TRHU za ŠPIČKOVÚ KVALITU!
Terajšie výnimočné ceny pre Vás budeme držať do konca roka, hoci všetci ostatní už teraz avizujú navýšenie cien.

Čím sú elektrobicykle MTF výnimočné?


Naše elektrobicykle prejdú na jedno nabitie až 150 kilometrov! A to už je poriadna porcia aj na celodenný výlet. Keď prídete domov, batériu dáte do nabíjačky, ktorá je súčasťou každého elektrobicykla, a tým to končí. Vybitú batériu nabijete do plného stavu pomocou rýchlonabíjačky za 4,5 hodiny.
Na našich elektrobicykloch nájdete výhradne značkové batérie s článkami Samsung (až 17,5 Ah / 630 Wh). Pri vstupných modeloch sú umiestnené na nosiči, pri vyšších radoch sú čiastočne integrované do rámu a TOP modely ich majú úplne integrované v ráme.
Všetky elektrobicykle sú vyrobené v Európe z kvalitných komponentov z európskych krajín, Japonska a Tchaj-wanu. A verte, že ide o špičku. Bicykle sú vyvíjané bývalými profesionálnymi pretekármi a poprednými odborníkmi vo svete elektrobicyklov, takže všetky prešli dôkladnými testami aj v náročných podmienkach a extrémnej záťaži.
S podporou Vám pomáhajú nábojové a stredové motory Max Drive, TOP modely našej ponuky budú mať superprémiové stredové motory BOSCH. S výnimkou skladacieho elektrobicykla, kde je výhradne zadný nábojový motor, si pri všetkých ostatných modeloch môžete vybrať, či chcete motor nábojový alebo stredový.
V čom je ich rozdiel? Stredový motor je vhodný pre športovejšie jazdenie, uvítajú ho predovšetkým aktívnejší cyklisti a odvezie aj väčšiu záťaž. Zadný motor je ideálny do rovinatejšieho terénu, do mesta, na kratšie vzdialenosti. Ide o pohodlnejší štýl jazdy, pretože motor nevyžaduje veľkú silu šliapania. Aby fungoval, stačí len točiť nohami.
Nami použité motory majú nominálny výkon 250 W a špičkový (výkon pri maximálnom zaťažení) až 500 W. Displej na riadidlách je farebný s USB konektivitou pre nabíjanie mobilných technológií, ako je Váš mobilný telefón alebo navigácia.

ČO EŠTE NÁJDETE NA ELEKTROBICYKLOCH MTF?

Napríklad 10-rýchlostný prehadzovač SHIMANO DEORE, špičkové modely z našej ponuky majú hydraulické kotúčové brzdy. Prémiové vidlice SR SUNTOUR sú uzamykateľné z riadidiel. K tomu používateľsky komfortné sedlá a perfektné držanie riadidiel.
Pri každom elektrobicykli (okrem skladacieho) môžete vyberať z 2 rámových variantov (pre mužov aj pre ženy), všetky sú vyhotovené v nádhernom dizajne vyvíjanom s bývalými pretekármi aj profesionálnymi dizajnérmi.

Naša ponuka 45 MODELOV elektrobicyklov MTF

MESTSKÉ ELEKTROBICYKLE

Modely mestských elektrobicyklov
Galéria mestských elektrobicyklov
Pre koho sú mestské elektrobicykle?

Pre koho sú mestské elektrobicykle?

Pohodlné elektro bicykle vhodné pre seniorov a ľudí s obmedzeným pohybom. Vďaka absencii hornej rámovej rúrky je na ne oveľa jednoduchšie nastupovanie. Privítajú ich napríklad aj ženy, ktoré rády jazdia do práce alebo na nákup v sukni
Kde s nimi môžu jazdiť?
Ideálne sú na prejazdy medzi dedinami po asfaltových cestách, na kratšie výlety, na nákupy, skvelo sa hodia do mestskej premávky, kde sa musí často zosadať z bicykla. Všetky mestské elektro bicykle z našej ponuky majú nosič, kam sa dá pripevniť napríklad košík na nákupy
Aký majú dojazd na jedno nabitie?
110-130 kilometrov
Akú majú batériu?
Štyri modely majú umiestnenú na nosiči, jeden plne integrovanú do rámu
Typ elektromotora
Štyri modely majú zadný nábojový motor, jeden stredový Max Drive
Veľkosť kolies
26 " a 28 "
Z koľkých modelov je možné vyberať?
Z piatich, každý z modelov navyše ponúkame v dvoch rámových veľkostiach – 17 " a 19 "
Card image cap
GRAND 1.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
GRAND 1.0-POWER

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 1.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 1.0-POWER

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 5.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

model GRAND 1.0 GRAND 1.0-POWER TOUR 1.0 TOUR 1.0-POWER TOUR 5.0
GRAND 1.0 GRAND 1.0 POWER TOUR 1.0 TOUR 1.0 POWER TOUR 5.0
priemer kolies 26" 26" 28" 28" 28"
veľkosť rámu 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
MAX DRIVE, stredový
batéria SAMSUNG 13Ah (468Wh)
-umiestnená na nosiči
SAMSUNG 15Ah (540Wh)
-umiestnená na nosiči
SAMSUNG 13Ah (468Wh)
-umiestnená na nosiči
SAMSUNG 15Ah (540Wh)
-umiestnená na nosiči
SAMSUNG 14Ah (504Wh)
-plne integrovaná do rámu
dojazd * až 110km až 130km až 110km až 130km až 120km
radenie SHIMANO Tourney
1x7 rýchlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rýchlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rýchlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rýchlostí
SHIMANO Acera
1x9 rýchlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO
Vidlica ZOOM ZOOM ZOOM ZOOM SR SUNTOUR L/O uzamykatelná z korunky
Ovládanie LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
Plášte CST 26 x 1,75" CST 26 x 1,75" CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
Nosnosť 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg
Hmotnosť 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie)
predajná cena (€) 1 055,00 1 179,00 1 089,00 1 219,00 1 959,00
cena pre Vás (€)** 789,00 939,00 869,00 959,00 1 489,00

TREKINGOVÉ ELEKTROBICYKLE

Modely trekingových elektrobicyklov
Galéria trekingových elektrobicyklov
Pre koho sú trekingové elektrobicykle?

Pre koho sú trekingové elektrobicykle?

Ideálne pre cyklistov, ktorí radi vyrážajú na dlhšie výlety, ale nejedná sa o príliš aktívnych jazdcov. Trekové elektro bicykle majú plnú výbavu vhodnú pre rekreačné jazdenie: blatníky, svetlá, nosiče atď. Rám je navrhnutý tak, aby jazda bola čo najpohodlnejšia. Elektro bicykle sú vhodné pre milovníkov rekreačnej jazdy
Kde s nimi môžu jazdiť?
Na asfaltových a spevnených cestách, nie v ťažkom teréne
Jaký mají dojazd na jedno nabití?
120-150 km
Akú majú batériu?
Čiastočne integrovanú do rámu
Typ elektromotora
Stredový Max Drive (2 modely), zadný nábojový (2 modely)
Veľkosť kolies
28 "
Z koľkých modelov je možné vyberať?
Zo 4 (2 dámske, 2 pánske). Dámske v rámových veľkostiach 17 " a 19 ", pánske 18 " a 20 "
Card image cap
ROAD 3.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
ROAD LADY 3.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
ROAD 7.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
ROAD LADY 7.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

model ROAD 3.0 ROAD LADY 3.0 ROAD 7.0 ROAD LADY 7.0
ROAD 3.0 ROAD LADY 3.0 ROAD 7.0 ROAD LADY 7.0
priemer kolies 28" 28" 28" 28"
veľkosť rámu 18" / 20" 17" / 19" 18" / 20" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500 W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500 W,
v zadnom náboji
BAFANG MAX DRIVE,
středový
BAFANG MAX DRIVE,
středový
batéria SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
dojazd * až 120km až 120km až 150km až 150km
radenie SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO
Vidlica ZOOM 700C ZOOM 700C SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
Ovládanie LCD panel, 5 stupnu asistence LCD panel, 5 stupnu asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
Plášte KENDA 28 x 1,60" (700x40C) KENDA 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
Nosnosť 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
Hmotnosť 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie) 22,5 kg (vrátane batérie)
predajná cena (€) 1 525,00 1 525,00 2 039,00 2 039,00
cena pre Vás (€)** 1 139,00 1 139,00 1 569,00 1 569,00

KROSOVÉ ELEKTROBICYKLE

Modely krosových elektrobicyklov
Galéria krosových elektrobicyklov
Pre koho sú krosové elektrobicykle?

Pre koho sú krosové elektrobicykle?

Pre aktívnych jazdcov, ktorí vyznávajú športovejší štýl jazdy a nechcú sa len voziť. Majú rámovú geometriu horského kolesa, užšie plášte so vzorkou a špičkové komponenty. Top modely majú dokonca vidlicu uzamykateľnú z riadidiel.
Kde s nimi môžu jazdiť?
Na asfaltových a spevnených cestách aj v ľahšom teréne
Jaký mají dojazd na jedno nabití?
120-150 km
Akú majú batériu?
Dva modely plne integrovanú do rámu, ostatné čiastočne integrovanú do rámu
Typ elektromotora
Stredový Max Drive (4 modely), zadný nábojový (2 modely)
Veľkosť kolies
28 "
Z koľkých modelov je možné vyberať?
Zo 6 (3 dámske, 3 pánske). Dámske v rámových veľkostiach 17 " a 19 ", pánske 18 " a 20 "
Card image cap
CROSS 3.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 3.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
CROSS 5.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 5.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
CROSS 7.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 7.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

model CROSS 3.0 CROSS LADY 3.0 CROSS 5.0 CROSS LADY 5.0 CROSS 7.0 CROSS LADY 7.0
CROSS 3.0 CROSS LADY 3.0 CROSS 5.0 CROSS LADY 5.0 CROSS 7.0 CROSS 7.0
priemer kolies 28" 28" 28" 28" 28" 28"
veľkosť rámu 18" / 20" 17" / 19" 18" a 20" 17" / 19" 18" / 20" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový
batéria SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
dojazd * až 120km až 120km až 120km až 120km až 150km až 150km
radenie SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x10 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x10 rýchlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO
Vidlica ZOOM ML/O uzamykatelná z korunky ZOOM ML/O uzamykatelná z korunky SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
Ovládanie LCD panel, 5 stupňů asistence LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
Plášte KENDA 28 x 1,60" (700x40C) KENDA 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
Nosnosť 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
Hmotnosť 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie)
predajná cena (€) 1 489,00 1 489,00 2 019,00 2 019,00 2 089,00 2 089,00
cena pre Vás (€)** 1 099,00 1 099,00 1 569,00 1 569,00 1 689,00 1 689,00

HORSKÉ ELEKTROBICYKLE

Modely horských elektrobicyklov
Galéria horských elektrobicyklov
Pre koho sú horské elektrobicykle?

Pre koho sú horské elektrobicykle?

Pre milovníkov športovej jazdy, ktorí si chcú elektro motorom len pomôcť napr. do ťažkých kopcov, ale radi sa pri jazde spotia. Primárne sú určené pre cyklistov, ktorí už majú na bicykli niečo najazdené a túžia po horskom bicykli s asistenciou. Tieto elektro bicykle majú špičkové komponenty a top modely disponujú vidlicou uzamykateľnou z riadidiel.
Kde s nimi môžu jazdiť?
V ťažkom teréne, ale spokojne aj na ceste, kde vďaka pneumatikám s nízkym valivým odporom dobre idú. Najvšestrannejšie využitie zo všetkých našich elektro bicyklov
Jaký mají dojazd na jedno nabití?
120-150 km
Akú majú batériu?
Dva modely plne integrovanú do rámu, ostatné čiastočne integrovanú do rámu
Typ elektromotora
Stredový Max Drive (5 modelov), zadný nábojový (2 modely)
Veľkosť kolies
27,5 " a 29 "
Z koľkých modelov je možné vyberať?
Zo 7 (1 dámske, 6 univerzálnych pre mužov aj ženy). Dámske v rámových veľkostiach 17 " a 19 ", univerzálne 18 " a 20 "
Card image cap
HILL 3.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
MOUNT 3.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL 5.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
MOUNT 5.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL 7.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL LADY 7.0

veľkosť rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
MOUNT 7.0

veľkosť rámu 18 " nebo 20 "

model HILL 3.0 MOUNT 3.0 HILL 5.0 MOUNT 5.0 HILL 7.0 HILL LADY 7.0 MOUNT 7.0
HILL 3.0 MOUNT 3.0 HILL 5.0 MOUNT 5.0 HILL 7.0 HILL LADY 7.0 MOUNT 7.0
priemer kolies 27,5" 29" 27,5" 29" 27,5" 27,5" 29"
veľkosť rámu 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 17" / 19" 18" / 20"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadnom náboji
MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový MAX DRIVE, stredový
batéria SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - čiastočne
integrovaná do rámu
dojazd * až 120km až 120km až 120km až 120km až 150km až 150km až 150km
radenie SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Altus
3x7 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x9 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x10 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x10 rýchlostí
SHIMANO Deore
1x10 rýchlostí
brzdy Kotúčové mech., TEKTRO Kotúčové mech., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO Kotúčové hydr., TEKTRO
Vidlica SR SUNTOUR HL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR HL/O uzamykatelná z korunky SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
Ovládanie LCD panel, 5 stupňů asistence LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
Plášte CST 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25" CST 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25" CST PLUS 27,5 x 2,25" CST PLUS 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25"
Nosnosť 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
Hmotnosť 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie) 22 kg (vrátane batérie)
predajná cena (€) 1 525,00 1 525,00 2 019,00 2 019,00 2 089,00 2 089,00 2 089,00
cena pre Vás (€)** 1 139,00 1 139,00 1 569,00 1 569,00 1 689,00 1 689,00 1 689,00

SKLADACIE ELEKTROBICYKLE

Modely skladacích elektrobicyklov
Galéria skladacích elektrobicyklov
Pre koho sú skladacie elektrobicykle?

Pre koho sú skladacie elektrobicykle?

Pre všetkých, ktorí chcú byť cool a potrebujú jednoduchý elektro bicykel. Po zložení, ktoré je veľmi jednoduché, sa vojde aj do kufra malého osobného auta. Môžu ho využívať zástupcovia mladšej generácie aj staršie osoby, pretože má nízke nastupovanie. Tieto elektro bicykle sú veľmi žiadané aj medzi milovníkmi karavánov či obytných vozidiel, pretože sú na cestovanie veľmi skladné, ľahké a nezaberú miesto.
Kde s nimi môžu jazdiť?
Všade po asfaltových a spevnených cestách. Primárne sú určené na kratšie vzdialenosti, na nie extra dlhé výlety. Ideálne do miest
Jaký mají dojazd na jedno nabití?
Až 110 km
Akú majú batériu?
Za sedlovou rúrkou
Typ elektromotora
Zadný nábojový
Veľkosť kolies
20 "
Z koľkých modelov je možné vyberať?
Z jedného (univerzálna veľkosť vhodná pre mužov aj ženy)
Card image cap
FOLD 1.0

veľkosť rámu ---

model FOLD 1.0
FOLD 1.0
priemer kolies 20"
veľkosť rámu ---
motor Bafang 250 W /max. 500W,
v zadnom náboji
batéria SAMSUNG 13Ah (468Wh)
dojazd * až 110km
radenie SHIMANO Tourney
1x7 rýchlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO
Vidlica ZOOM
Ovládanie LED panel, 5 stupňů asistence
Plášte CST 20 x 1,75"
Nosnosť 120 kg
Hmotnosť 19,5 kg (vrátane batérie)
predajná cena (€) 1 085,00
cena pre Vás (€)** 789,00

* Dojazd elektrobicykla je závislý od nastavenia stupňa motorovej asistencie, hmotnosti jazdca a profilu trati.


** Akciové ceny sú platné do 24. 12. 2018.