Povianočná zľavová show začala!

Povianočná zľavová show začala!
Čo kus, to zľava v desiatkach percentách. Akcia sa týka 4150 výrobkov, teda celého sortimentu vo všetkých našich sedemnástich predajniach.
Zľavy vo výške 40 - 70 % sú skutočne vysoké.

Kto myslí trocha dopredu, ten sa teraz rýchlo pozrie, čo mu v záhrade alebo okolo domu ešte chýba, čo bude hneď na jar alebo počas leta pre záhradné práce alebo spokojnejší odpočinok ešte potrebovať. A zájde do svojej najbližšej predajne sa rýchlo pozrieť, otvorené je 6 dní v týždni vrátane sobôt. Alebo nazrie do nášho e-shopu.
Teraz je totiž jedinečná príležitosť zadovážiť si čokoľvek – záhradným nábytkom počínajúc (68 prvkov) cez benzínové a elektrické kosačky na trávu a reťazové píly (26 a 18 modelov), grily (15 modelov), čerpadlá (30 modelov) až napríklad po niektorý z desiatok záhradných bazénov skutočne za babku.
Do veľkej povianočnej zľavy sme však pre Vás, našich zákazníkov, zahrnuli aj novinky roka 2017, napríklad infrasauny Lily, Corinna a Rowen, celú skupinu modernej AKU záhradnej technikykosačku, plotové nožnice, fukár, reťazovú pílu a strunovku, ale tiež elektrické dielenské náradie alebo    dielenský nábytok. A aktuálne, s ohľadom na počasie, sú hitom aj elektrické a benzínové snehové frézy.

Ale pozor, veľká povianočná zľavová show končí 31. januára, takže na prílišné otáľanie zas tak veľa času nie je.Napríklad benzínové kosačky je možné teraz v povianočnej zľave zadovážiť už od 144 €. Na obrázku benzínový model s pojazdom Patriot LM 46 SP.


Plynové grily sú čoraz obľúbenejšie. Model Omega 200 s povianočnou 60 % zľavou vyjde len na 123 €.

Kreslá, stoly, ležadlá, lavice, hojdačky, čalúnenie. A k tomu aj výber materiálov, z ktorého je záhradný nábytok vyrobený: ratan, mahagón, teak, eukalyptus, hliník či ťahokov. To všetko so skvelými zľavami. Napríklad mahagónové kreslo York so 67 % zľavou vyjde teraz len na 76 €.

Novinka 2017: Rodinné bazény Azuro Vario ponúkajú možnosť vybrať okrem tvaru (kruh, ovál) a veľkosti bazéna aj niektorú zo štyroch ponúkaných vnútorných fólií – a tým si zvoliť podľa svojho vkusu konečný vzhľad bazéna. S povianočnou 60 % zľavou vyjde korpus bazéna Azuro s priemerom 3,6 m iba na 153 €.