Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Čerpadlo Spring 900

6 hodnotenie
Kód: 1VOC1115
3.8
6
6
Príkon [W]
900
Max. výtlak [m]
42
Max. prietok [l/min]
60
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody

Aktuálne náhrady pre Čerpadlo Spring 900

Technické parametre
Druh čerpadla ZAHRADNÍ
Hmotnosť [kg] 10,5
Napätie siete [V/Hz] 230 / 50
Čerpaná voda čistá
Výstupný rozmer ["] 1
Max. čerpacia výška [m] 8
Vstupný rozmer ["] 1
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 1VOC1115
1VOC1115
Celé parametre

SPRING 900 je moderné výkonné povrchové čerpadlo, ktorého renomovaný francúzsky výrobca Thermador / Dipra kladie dôraz na jednoduchosť používania, bohatú výbavu, skvelú ergonómiu a atraktívny vzhľad.itest_vitaz_SK.jpg

Je určené na prečerpávanie vody z nádrží, studní, nádržiek a pod. Vďaka svojim vlastnostiam je dosť využívané tiež na zavlažovanie záhrad. Čerpadlo je pred poškodením pevnými mechanickými nečistotami chránené vstupným predfiltrom. Okrem výborných technických parametrov zaujme aj mimoriadne prepracovanou ergonómiou. Má výborne tvarované držadlo pre pohodlné prenášanie, praktický držiak káblu a ľahko dostupný spínač. Samozrejmosťou je vypúšťací ventil pre ľahké odvodnenie. Kovová vložka závitu sania zvyšuje životnosť a tesnosť. Na rozdiel od iných čerpadiel vo svojej triede je vybavené antivibračnými gumovými blokmi.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (6)

3,8
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Vladimír 11. 11. 2015
veľmi pohotové, kompaktné čerpadlo, ktoré používam na čerpanie vody z bitej cca 4,5 metrovej studne a používam na polievanie trávnika, resp. na čerpanie vody do 1000 l nádrže z ktorej na druhý deň, kedy je voda teplejšia ako priamo zo studne, polievame zeleninové záhony.
  • dobrá, primeraná cena a rýchle spustenie čerpadla, ktorého značnou výhodou je zabudovaný filter a celé je pekne " ukryté" v plaste
  • nezistil som žiadne a užívam ho takmer denne
Anton 19. 10. 2015
Čerpadlo má pekný, nadštandarný vzhľad, ale sklamalo ma svojim nadmerným hlukom a slabšou výtlačnou silou (studňa je vŕtaná 7,20m hlboká). Nesplnilo moje očakávania (predtým som mal ponorné vybračné čerpadlo, ktoré bolo podstatne menej hlučné a malo dostatočný výtlačný výkon).
  • - pekný vzhľad - pohodlná prenositeľnosť
  • - náročná inštalácia a odinštalácia - nadmerná hlučnosť - slabší výtlak
Miloš 19. 10. 2015
Výkonný, praktický, Chcelo by to rýchlospojky na nasávaciu a vypúšťaciu hadicu už na čerpadle.
  • Dobrý výkon
  • Umelé napojenia zle tesnia
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

viera

Dobrý deň.Mám otázku : mám záhradu o rozmere 10árov,s prevýšením 6 m.Hadicu mám 50m.Bude kapacitne vyhovovať toto čerpadlo na závlahu?Aká dlhá hadica má byť pri vstupe do čerpadla?

Béda Trávníček

Dobrý deň,

na každých 10 metrov hadice je potrebné počítať s tlakovou stratou výtlaku 1 meter. Pri 50 metroch teda strácate z výtlaku cca 5 metrov. Pri výške výtlaku 6 metrov je teda výška na výtlaku cca 11 metrov, čo by malo pre dopravu vody stačiť. Záleží i na priemere hadice, pri menšom priemere sú straty vyššie. Záleží teda, aký prietok požadujete na výstupe. Podľa prietokovej charakteristiky vychádza prietok na cca 45 l/min. Pokiaľ ide o sanie, nesmie sacia výška prekročiť 7 metrov, inak čerpadlo vodu nenasaje.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.