ČERSTVÉ KAUKAZSKÉ JEDLE

výberová kvalita z Dánska

Pozadí

Tradičná ponuka vianočných stromčekov:

Prvotriedne KAUKAZSKÉ JEDLE Z DÁNSKYCH PLANTÁŽÍ ZA JEDINEČNÉ CENY

  • Prvotriedna výberová kvalita
  • Garancia čerstvosti – pravidelné návozy priamo z Dánska
  • Dokonalý vzhľad, bohatá a pravidelná koruna
  • Až 3 cm dlhé ihličie, tmavozelené a husté
  • Najobľúbenejšie stromčeky na trhu
  • Podmanivá vôňa lesa
  • Jedle z Dánska majú širšie kmene, preto udržia viac živín a dlhšie vydržia
TYP
BEŽNÁ CENA
NAŠA CENA
100-125 cm Premium
27,00 €
13,50 € Táto cena je vrátane dreveného stojana
TYP
BEŽNÁ CENA
NAŠA CENA
150-200 cm Standard
34,70 €
18,10 €
150-200 cm Premium
38,60 €
23,10 €
TYP
BEŽNÁ CENA
NAŠA CENA
200-250 cm Standard
46,30 €
27,00 €
200-250 cm Premium
61,70 €
30,90 €
Vianočný stromček

Ako sa starať o rezaný vianočný stromček?

Kúpenú rezanú kaukazskú jedľu vložte do nádoby s vodou a nechajte v chladnom prostredí až do času, kým ju budete ozdobovať. Pred uložením do vody ešte skráťte spodok kmeňa o niekoľko centimetrov. Čerstvým rezom dokáže strom prijať až 5 l vody, a vydrží tak dlhšie svieži. Dajte pozor, aby kôra siahala pod hladinu vody v nádobe – stromy totiž sajú vodu pletivom umiestneným pod kôrou. Takto môžete jedľu nechať stáť na balkóne, terase alebo na chladnej chodbe až do Štedrého dňa. Odporúčame zaobstarať si stojan, do ktorého je možné naliať vodu, aby jedľa mohla piť aj počas vianočných sviatkov. Možno budete musieť kmeň trochu orezať, aby sa do stojana vošiel. Dajte pri tom pozor, aby kôra opäť siahala až do vody v nádobe. Vianoce skončili? Ekologickým riešením je rozdrviť drevo do kompostov či ho odviesť do zberného dvora.

Vyberte si predajňu

Kaukazské jedle sú tohto roku k dostaniu vo všetkých našich predajniach okrem Martina. Vyberte si predajňu, ktorá je pre Vás najbližšie a môžete vyraziť!

Teraz v predaji!

Bratislava Bratislava Bratislava Dunajská Streda Dunajská Streda Dunajská Streda Trnava Trnava Trnava Trenčín Trenčín Trenčín Prievidza Prievidza Prievidza Nitra Nitra Nitra Levice Levice Levice Nové Zámky Nové Zámky Nové Zámky Lučenec Lučenec Lučenec Banská Bystrica Banská Bystrica Banská Bystrica Žilina Žilina Žilina Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Poprad Poprad Poprad Prešov Prešov Prešov Michalovce Michalovce Michalovce Košice Košice Košice