043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Infrasauna Samoa

25 hodnotenie
Kód: 3SAU0021
4.2
25
25
Počet osôb
1
Príkon
1,5 kW
Napätie siete
230/50 V/Hz
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody
Technické parametre
Rozmery (šírka x hĺbka x výška) [cm] 90 x 102 x 190
Počet osôb 1
Materiál Kanadský jedlovec (hemlock)
Ovládací panel vnútorný
Opierka chrbta nie
Sklo a dvere číre, tvrdené sklo, sklenené dvere
Hrúbka skla [mm] 6
Osvetlenie 1 ks svetla na čítanie
Strešná ventilácia áno
Teplotný senzor áno
Ionizátor áno
Rádio s MP3 áno
Polička na nápoje nie
Rozmery a hmotnosť balenia 193 x 101 x 33 cm; 100 kg, 96 x 85 x 24 cm; 26 kg
Počet a typ ohrevov 7 ks karbónových žiaričov
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3SAU0021
3SAU0021
Celé parametre

Moderná infrasauna Samoa je vhodná pre jednu osobu. Táto infrasauna ponúka 7 karbónových ohrievačov. Táto infrasauna je určená pre umiestnenie v akomkoľvek temperovanom interiéri (spálňa, domáce fitness, zimná záhrada). Výhodou infrasauny Samoa je, že k jej prevádzke nie je potrebné žiadne špeciálne odvetrávanie. Infrasauna totiž nevytvára paru ani vysokú teplotu. Stačí prirodzená cirkulácia vzduchu v interiéri.
V bohatej výbave nájdete tiež rádio/MP3 prehrávač s diaľkovým ovládaním, ionizátor, teplotný senzor a jedno svetlo na čítanie. Pre ľahké ovládanie infrasauny slúži jeden vonkajší ovládací panel. Sauna je vyrobená z Kanadského jedľovca (hemlock), čo je ideálny materiál pre výrobu infrasáun. Toto drevo totiž neobsahuje živicu a nevydáva žiadnu vôňu.

Infrasaunu je možné zapojiť do zásuvky 220V. Vlnová dĺžka infražiariča je 6 - 16 mikrometrov, čím infrasauna spĺňa najprísnejšie smernice EÚ.

Odporúčaná údržba a čistenie

Z vonkajšej časti:
Infrasauny sú z vonkajšej časti nalakované, ošetrovanie je vhodné vykonávať navlhčenou handričkou.

Z vnútornej časti:
- Keďže nie všetky plochy infrasauny sú lakované, odporúča sa použiť na najviac namáhané plochy (sedacie miesta a oporné body) prípravok Saunareiniger, ktorý je vhodný na čistenie a údržbu dreva. Infrasaunu je však vhodné v závislosti na frekvencii používania vyčistiť zvnútra celú. Tento prípravok sa rovnomerne nanáša špongiou alebo mäkkou handričkou, a to po celej dĺžke. Prípravok odstraňuje všetko mastné, biologické znečistenie, prejasňuje farbu dreva a pôsobí aj ako ochranný prostriedok. Tento koncentrát sa riedi 1:10 až 1:30. Saunareiniger sa používa minimálne 1x týždenne.
- Pre hygienu a dezinfekciu drevených plôch sa odporúča prostriedok Chemosan, ktorý sa nanáša obdobne ako Saunareiniger s tým rozdielom, že ho nie je potrebné nanášať po celom interiéri infrasauny, ale postačí ho naniesť len na miesta, ktoré chceme dezinfikovať. Prípravok Chemosan sa používa na dezinfikovanie infrasauny po saunovacom cykle. Tento koncentrát sa riedi 1:20.

Zásady pre bezpečné čistenie infrasauny:
- Vnútro sauny nesmieme moriť, natierať farbou či inak lakovať, pri zahriatí by totiž mohlo dochádzať k vyparovaniu jedovatých látok
- Z rovnakého dôvodu nesmieme používať žiadne chlórové prípravky
- Používame len prípravky určené do infrasáun!

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (25)

4,2
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Kornel 27. 4. 2017
Dlhodobo sledovaný produkt, TOP
  • Jednoduchá inštalácia, jednoduché ovládanie
  • zatiaľ nie sú
Ľuboš 7. 4. 2017
Je super
  • Perfektný relax
  • Medzery na presklených dverách; ale doriešili sme.
Anna 10. 3. 2017
So saunou sme spokojní, máme ju umiestnenú v spálni. Využívame ju často a pomaly cítime aj jej priaznivé účinky na naše zdravie.
  • Sauna je priestranná, atmosféru príjemne dopĺňa hudba z rádia. Ovládanie je vnútorné, čo umožňuje regulovať teplotu i čas strávený v saune počas jej užívania. Oceňujeme aj jonizér.
  • Malým nedostatkom je prienik chladného vzduchu popod dvere, ale to sa dá ľahko odstrániť uterákom.
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

Petra

Dobrý deň, je možné umiestniť saunu aj do kúpeľne?
Ďakujem

Béda Trávníček

Dobrý deň,

k umiestneniu Vami vybraného výrobku :

1) Umiestnenie sauny je možné iba v temperovanom priestore s nízkou vlhkosťou vzduchu. Vyvarujte sa umiestneniu sauny vo vlhkých priestoroch so zlou ventiláciou (cirkuláciou vzduchu). Zahrievaním sauny dochádza vo vlhkých priestoroch ku kondenzácii vlhkosti vzduchu, čo môže mať pri dlhodobom používaní negatívny vplyv na životnosť predovšetkým elektronických súčastí sauny.
2) Odporúčame umiestniť saunu v priestore s teplotou vzduchu aspoň 15 °C. Vonkajšia teplota okolia priamo ovplyvňuje vnútornú teplotu sauny. Ak umiestnite saunu do chladného prostredia, nedosiahne vnútorná teplota v saune udávaných maximálnych hodnôt.
3) Prívodný kábel napájania musí byť ľahko prístupný.
4) Miesto pre saunu musí byť rovné a musí byť v bezpečnej vzdialenosti od zdroja tečúcej vody (vane, sprchy, umývadla a pod.)

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.