Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
KAUKAZSKÉ JEDLE – NAJOBĽÚBENEJŠÍ VIANOČNÝ STROM SLOVENSKÝCH DOMÁCNOSTÍ

KAUKAZSKÉ JEDLE – NAJOBĽÚBENEJŠÍ VIANOČNÝ STROM SLOVENSKÝCH DOMÁCNOSTÍ

Vianoce sa rýchlo blížia a ku sviatkom neodmysliteľne patrí predaj vianočných stromčekov. My už tradične začíname koncom novembra s ich predajom. A nie je tomu inak ani v tomto roku. Čerstvo spílené kaukazské jedle – kráľovné medzi vianočnými stromčekmi, na Vás už čakajú pred predajňami!
 
KAUKAZSKÉ JEDLE – NAJOBĽÚBENEJŠÍ VIANOČNÝ STROM SLOVENSKÝCH DOMÁCNOSTÍ
 

DÔKLADNÁ KONTROLA KAŽDÉHO STROMČEKA!

Kaukazské jedle prvotriednej výberovej kvality sú dodávané priamo z Dánska postupnými návozmi tak, aby bola zaručená ich čerstvosť. Kvalita stromčekov je pre nás na prvom mieste. Nečakáme, aké stromčeky nám dodávatelia pošlú, ale sami ich aktívne vyberáme a zameriavame sa pritom na čo najdôkladnejšiu kontrolu ich vzhľadu a kondície. Priamo k pestovateľom do Dánska posielame v predstihu odborný tím 28 inšpektorov pod vedením skúsenej českej dendrologičky. Inšpektori potom kontrolujú stromček po stromčeku a označujú len tie kusy, ktoré spĺňajú naše najprísnejšie kritériá. Jedle potom priebežne spiľujeme a vozíme do všetkých našich predajní. Vďaka tomu môžeme garantovať ich absolútnu čerstvosť a prvotriednu kvalitu!

 

Jedle môžete vyberať v troch veľkostiach od 100 do 250 cm a troch kvalitách: STANDARD, PREMIUM a v tomto roku po novom aj v kategórii EXCELLENT. Stromček v najviac žiadanej veľkosti 150 – 200 cm kúpite len za 21,50 €! Samozrejmosťou sú ďalšie doplnkové služby ako orezanie kmeňa a balenie stromčeka.

Kategória EXCELLENT – absolútna novinka na slovenskom trhu!

Vďaka dlhoročným vynikajúcim vzťahom s dánskymi pestovateľmi sa nám v tomto roku podarilo dohodnúť aj dodávky kaukazských jedlí pre požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov – stromčeky v kategórii EXCELLENT. Táto kategória sa na slovenskom trhu doposiaľ neobjavila, vždy bola totiž prednostne posielaná do severských krajín. Príďte sa o jej kráse sami presvedčiť!

   

VSTÚPTE DO VIANOČNÝCH KRÁĽOVSTIEV!

A až k nám pôjdete pre vianočný stromček, nezabudnite vziať aj manželku a deti. Zatiaľ čo Vy budete vyberať vonku stromček, manželka s deťmi v teple predajne vyberie krásne vianočné dekorácie. V tohtoročnej ponuke ozdôb a dekorácií nájdete viac ako 1 000 druhov v 6 vianočných štýloch: VIANOCE TRADIČNÉ, MODERNÉ, ZO SEVERU, BIELE, STAROSVÄTSKÉ a MRAZIVÁ ROZPRÁVKA. U nás si vyberiete presne podľa svojho vkusu. Interiér aj exteriér si dokonalo zladíte pre tú správnu vianočnú atmosféru, v ktorej sa všetko trblieta, leskne, dýcha na nás vôňa, mráz aj podmanivé teplo.

Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií