Cenový tresk v nábytku a griloch! Končí túto sobotu.

Cenový tresk v nábytku a griloch! Končí túto sobotu.
Tiež sa už nemôžete dočkať? Keď si sadnete vonku na terase v pohodlnom kresle, ugrilujete poriadny steak a vtedy sa dáte do pohody?
Práve pre tieto chvíle sme pre Vás teraz pripravili špeciálnu akciu, v rámci ktorej je na pár dní všetok záhradný nábytok aj grily s MMORIADNYMI AKCIOVÝMI ZĽAVAMI a to až 70 %. V nábytku aj griloch nastal niekoľko denný cenový tresk, ktorý skončí už túto sobotu 25. 5.
 
Máme pre Vás viac ako 100 prvkov nábytku a 27 modelov grilov.
 
Na svoje si naozaj príde každý. Páči sa masívny a veľmi odolný nábytok z exotického dreva teaku alebo eukalyptu? Pevný, ľahký a k tomu takmer bezúdržbový nábytok z ťahokovu alebo zliatiny hliníka?
Okrem kresiel pevných aj polohovacích, stolov a ležadiel si môžete vybrať aj hojdačku, odkladací stolík, slnečníky, poŤahy na nábytok aj box na poŤahy. Zostavy nízkeho sedenia premenia terasu na obývačku pod šírym nebom. Deťom môžete spríjemniť čas v záhrade elegantným a kvalitným detským nábytkom.
 
Samozrejmosťou sú grily plynové, na drevené uhlie, elektrické aj udiarne – medzi najobľúbenejšie značky v našej ponuke patrí Char-Broil, ktorá je známa novými technológiami ako napríklad TRU-Infrared. Revolučným v našej ponuke grilov je hybridný model Gas2Coal, ktorý ocenia tak milovníci plynových grilov, ako aj grilov na drevené uhlie.
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať