Cesta k farebnej jari začína na jeseň!

Cesta k farebnej jari začína na jeseň!
Ak sa chcete na jar tešiť zo záplavy pestro farebných kvetov z cibuliek, je potrebné začať s ich výsadbou už na jeseň. Keď jesennú výsadbu nezanedbáte, záhrada sa v jarných mesiacoch rozžiari pestrými farbami kvetov a naplní sa ich príťažlivou vôňou.

Aby bol Váš jarný záhon naozaj dokonalý, je potrebné si už teraz premyslieť, kde to bude tulipánom, hyacintom, narcisom, šafranu, okrasnému cesnaku alebo kosatcom najviac vyhovovať. Cibuľovité rastliny sú nenáročné na údržbu a najlepšie sa im darí v piesčitých pôdach s priepustným podložím. Pôdu by sme mali pripraviť aspoň týždeň pred výsadbou a je vhodné do nej primiešať špeciálne hnojivo.

Holandská krása, ktorá fascinuje.

Spoliehame na najvyššiu kvalitu, preto pre Vás mrazuvzdorné, prémiové cibuľoviny odoberáme od tradičných holandských pestovateľov. Ide o osvedčených dodávateľov do najkrajších európskych parkov a botanických záhrad! Balenia obsahujú farebný mix 7 – 30 cibuliek. Ich veľkosť je zárukou vysokej kvality kvetov (napr. obvod cibule tulipánu je 10 – 12 cm). A pretože krása Vašich záhrad je našim poslaním, ponúkame všetky cibuľoviny za neuveriteľne nízke ceny.

Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať