Chytré stoly Variant: stovky možných kombinácií!

Chytré stoly Variant: stovky možných kombinácií!

Záhradný nábytok už dávno nepredstavuje iba riešenie, ako si pohodlne posedieť. Reprezentuje tiež záhradu a vkus jej majiteľov.

Moderná doba ponúka nepreberné množstvo stolov a kresiel z prírodných aj moderných umelých materiálov. Ako si medzi tým množstvom vybrať? Nasledujte moderné dizajnové smery a kombinujte!

Vybavte si záhradu nábytkom presne podľa vlastného vkusu! Využiť pritom môžete skladacie stoly s univerzálnou konštrukciou, pri ktorých je možné ľubovoľne kombinovať podnožia a dosky, ktoré exkluzívne ponúkame v našich predajniach.

 

6 dosiek, 3 podnožia, 18 možností

Pri chytrých stoloch Variant môžete vyberať z troch podnoží. Základom je štýlové celohliníkové podnožie pre naloženú stolovú dosku. Ďalšiu možnosť predstavuje masívne celohliníkové podnožie, do ktorého sa stolová doska vkladá. Luxusným variantom je potom masívna eukalyptová konštrukcia tvaru X osadená oceľovým rámom pre naloženú stolovú dosku.

K vybranému podnožiu potom zvolíte jednu zo šiestich stolových dosiek: masívne drevo eukalyptus a masívne drevo teak, odolnú komponentnú dosku z kompozitného materiálu Durabord v povrchovej úprave teak a sivý dub či jednoliatu kompozitnú dosku Duranite vo farbách antracit a biela, ktorá zvládne rozmedzie teplôt -20 až + 50 °C.

 

Vyše 360 kombinácií na mieru

Ponúka sa tak celkovo 18 variácií stolov, to ale zďaleka nie je všetko. Chytré stoly Variant môžete ďalej kombinovať s najrôznejšími kreslami a lavicami z ponuky Mountfieldu. Hodia sa k nábytku z hliníka, ťahokovu, teaku, ratanu aj eukalyptu. Celkovo tak je možné vytvoriť viac ako 360 rôznych nábytkových zostáv presne na mieru Vašej záhrady. Určite si vyberiete!

A nebudete ľutovať – chytré stoly Variant majú záruku až 7 rokov a Mountfield vám ich dovezie až k domu.