Ešte ste neochutnali? KVALITNÉ ČILSKÉ VÍNO u nás za jedinečné ceny!

Ešte ste neochutnali? KVALITNÉ ČILSKÉ VÍNO u nás za jedinečné ceny!

Niektorí už ochutnali, iných zážitok z lahodnej chuti ešte len čaká. Predaj exkluzívnych čilských vín za mimoriadne nízke ceny pre Vás, našich zákazníkov, pokračuje aj v tomto roku. Priamo z Čile práve dorazili ďalšie dodávky.

Predaj vín patrí do kategórie špeciálnych ponúk vyhradených pre Vás, našich zákazníkov, ktoré Vám majú priniesť niečo ojedinelé a príjemne prekvapujúce. Sú vždy postavené na kvalite a skvelej cene, a to platí aj pri čilských vínach. Kvalitné vína totiž nemusia byť také drahé, ako ich poznáte z bežných obchodov.

• Vďaka tomu, že je Vás, našich zákazníkov, veľa (1,5 milióna), môžeme vína objednávať vo veľkom množstve priamo vo vinárstve a darí sa nám dosahovať výnimočné ceny. Navyše nevyužívame ani služby žiadnych sprostredkovateľov.

• Výsledkom je, že Vám môžeme ponúknuť skvelé vína za oveľa nižšie ceny, než je na trhu obvyklé.

Aby sme mali istotu vysokej kvality, spojili sme sa s prezidentom Asociácie sommeliérov ČR, Martinom Pastyříkom. Spoločne sme odleteli priamo do Čile a vybrali tam mimoriadne kvalitné vína z vyhlásených vinárstiev Bisquertt Winery, Santa Carolina, Quinta de Maipo. Ich vína sú po celé desaťročia oceňované a nadšene prijímané odbornou verejnosťou a zároveň vyhľadávané milovníkmi vína po celom svete. Viac o čilskom víne sa priamo od Martina Pastyříka dozviete tu na videu: http://www.mountfield.sk/sortiment/exkluzivne-vina#video

Či sa nám to podarilo, môžete posúdiť len Vy sami. Doteraz predané množstvo (vyše 160 tisíc fliaš) naznačuje, a neskromne v to veríme, že áno. Na 100-bodovej stupnici, ktorá stanovuje kvalitu vína v rámci senzorického hodnotenia degustátorov, získali naše vína 88 až 91 bodov. Tým sa radia do kategórie VYNIKAJÚCE VÍNA S VYCIBRENÝM CHARAKTEROM.