Galaktický výpredaj! VŠETKO ZA POLOVICU!

Galaktický výpredaj! VŠETKO ZA POLOVICU!
Nádherné kosačky, záhradné traktory, krovinorezy, kompletný sortiment nadzemných aj luxusných zapustených bazénov a všetko príslušenstvo k nim, akrylátové aj nafukovacie vírivky, záhradný nábytok a grily, záhradné aj dielenské náradie, AKU záhradná technika, čerpadlá, hadice a tisíce ďalších výrobkov ... prosto, čokoľvek vás napadne z nášho sortimentu, je teraz za polovicu ceny, teda so zľavou 50 %!

A to dokonca v čase, kedy je na záhradách sezóna v plnom prúde, takže, čo si človek zaobstará, to si ešte tohto roku do sýtosti aj užije.
Určite vás poteší, že do akcie sme zaradili aj všetok jesenný sortiment. Teda 19 modelov benzínových a elektrických reťazových píl, štiepačky dreva, drviče, štiepkovače alebo 34 modelov krbových pecí. Inými slovami si teraz u nás v predstihu a výhodne zaobstaráte množstvo pomocníkov, ktorých budete už onedlho môcť aktívne využívať. 
Galaktické 50 % zľavy sú samozrejme tiež na všetky rodinné infrasauny a fínske sauny, ktoré práve pred príchodom chladných mesiacov patria k veľmi žiadaným.
Na mnohé výrobky dostanete predĺžené 3-ročné alebo 7-ročné záruky a získate aj dobrovoľné služby, ako je bezplatné zostavenie výrobku, doprava zadarmo, bezplatný posezónny servis a mnohé ďalšie.
Všetok tovar si pritom môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu z pohodlia svojho domova, alebo sa vybrať do ktorejkoľvek z našich 18 predajných centier. Budete vítaní -  GALAKTICKÝ VÝPREDAJ VŠETKO ZA POLOVICU je tu teraz pre vás.


 
  Ide ako drak. Benzínovú kosačku G48 TBR Allroad Plus 4 s americkým OHV motorom Briggs&Stratton s výkonom 2,13 kW, ktorá má záber 46 cm a okrem iného aj mulčovaciu funkciu dostanete vo výpredajnej akcii namiesto 819,00 eur za polovicu, teda 409,50 eur.

 
 
  Kruhové aj oválne bazény Azuro Vario v rôznych veľkostiach sa dajú inštalovať za jediný deň. A cena? V súčasnej akcii za polovicu – teda už od 194,00 eur.

 
 
  V galaktickom výpredaji Všetko za polovicu je tiež všetok záhradný nábytok z ťahokovu, teaku, kompozitu, eukalyptu, hliníka a ratanu, celkom 85 prvkov, z ktorých je možné si nakombinovať krásne zostavy.

 
 
  Vďaka aktuálnym 50 % výpredajovým cenám sa vyplatí myslieť už na budúci mesiac. Na spracovanie palivového dreva sa vám výborne hodí možno benzínová píla. Napríklad šikovná a výkonná Oleo-Mac GS 410 CX, teraz vyjde iba na 214,50 eur.                                         
Ilustračné foto
 
  Atraktívna krbová pec Azul s obkladom z prírodného pieskovca s úsporným terciárnym spaľovaním, funkciou Easy Control, výkonom 3-6,4 kW a schopnosťou vykurovať až 120 m3. Paráda za polovicu ceny, teda len za 575,00 eur. A k tomu 3-ročná záruka a doprava zadarmo.

 
 
  V zime perfektne prehreje celé telo a utuží zdravie. Infrasauna Arawa - jedna z deviatich ponúkaných modelov, vynikne aj v menšom priestore. Má 4 keramické vyhrievače a bohatú výbavu, vrátane napríklad rádia/MP3 a ionizátora  - teraz vyjde namiesto 1 280,00 eur, len na 640,00 eur.