Horúčavy sú tu. A my sme pripravení splniť vám sen o vlastnom bazéne. Rýchlo, profesionálne, za akciové ceny!

Horúčavy sú tu. A my sme pripravení splniť vám sen o vlastnom bazéne. Rýchlo, profesionálne, za akciové ceny!

Je to tu! Konečne úžasné letné počasie, keď je hriech zostať na suchu. Teda bez bazéna a tým pádom osviežujúceho kúpania vo vlastnej záhrade. Ak bazén ešte nemáte, nevadí. Sme pripravení vám splniť akékoľvek prianie: máme pre vás viac ako 50 typov bazénov všetkých možných konštrukcií, tvarov a veľkostí. Neexistuje snáď človek, ktorý by si u nás práve ten svoj, nemohol vybrať.

Chcete bazén len na rýchle prázdninové čľapkanie? Vyberte si z radu nafukovacích bazénov Swing, a to už od 42 €.
 

SKVELÉ BAZÉNY AZURO UŽ OD 235 €
Ste náročnejší a prajete si rodinný bazén, ktorý by navyše mal povesť najobľúbenejšieho na Slovensku? Žiadny problém. Je tu rad kruhových a oválnych bazénov Azuro v cene už od 235 €. Možno ich ľahko zapustiť do zeme, ale aj ponechať čiastočne alebo úplne na povrchu. Až tak je ich inštalácia variabilná a jednoduchá. Bazén Azuro vám do záhrady nielen privezieme, ale tiež inštalujeme a uvedieme do prevádzky. Počas jediného dňa. A vy sa už budete len kúpať.

A keď si už taký bazén zapustíte do zeme, čo robí väčšina našich zákazníkov, môžete si k nemu zaobstarať aj skvelé prenosné zastrešenie Azuro, ktoré bude ochraňovať vodu pred nečistotami a bude ju udržiavať teplejšiu.

Azuro-De-Luxe.jpg

Bazény Azuro sú vďaka svojim vlastnostiam najobľúbenejšími rodinnými bazénmi v tuzemsku. Tento kruhový je už za 235 €.

VEĽKÉ BAZÉNY PRE NÁROČNEJŠÍCH
Ste veľmi nároční? Pozrite sa na naše úplne nové webové stránky veľkých rodinných bazénov rôznych konštrukcií, v desiatkach veľkostí, tvarov a farebných riešení (www.bazeny.mountfield.sk ). Nájdete tú inšpiráciu a výber toho najlepšieho, čo si možno na našom trhu kúpiť. 

A k nim si môžete vybrať aj posuvné zastrešenie alebo lamelové zakrytie. Je naozaj z čoho vyberať, pozrite sa.
 

V AKCIOVEJ PONUKE AJ VŠETKO PRÍSLUŠENSTVO
Á propos teplá voda. Nie je dieťaťa či manželka, ktoré by ju nezbožňovali. Ľahko im ju môžete dopriať vďaka ohrevu vody - solárnemu, alebo, ak nechcete zostať závislí na rozmaroch prírody, vďaka tepelnému čerpadlu. To pracuje bez ohľadu na počasie. Vďaka ohrevu si môžete navyše predĺžiť sezónu až na 7 mesiacov v roku.

Sme bazénoví profíci a špecialisti. Preto pre vás máme aj kompletnú výbavu a príslušenstvo pre všetky typy bazénov. Počnúc kvalitnými pieskovými filtráciami, poloautomatickými alebo priamo automatickými vysávačmi nečistôt, cez plavecké protiprúdy až po širokú škálu hladinových a dnových sieťok, kief, vysávacích hláv, plavákov na chlór, teplomerov, teleskopických tyčí na úchyt všetkého príslušenstva a tak ďalej. Proste všetko, čo vám zaistí komfortné kúpanie vo vždy čistej a iskrivej vode - vrátane komplexného radu bazénovej chémie Azuro.

K vode samozrejme patria aj hračky. S 50 % zľavou u nás teraz kúpite nielen nafukovacie lopty, kruhy, veľrybu, ležadlá, detské bazéniky, ale aj plavecké okuliare alebo šnorchlovacie sety.

Navštívte osobne ktorúkoľvek z našich predajní. Alebo sa pozrite do nášho e-shopu.
Sme vám k službám 6 dní v týždni.
 

Orion-z-rady-Calypso-sklolaminat-2.jpg

Proste pohoda. V bazéne Orion z radu sklolaminátových modelov Calypso.

tepelne-cerpadlo.jpg

Kvalitné tepelné čerpadlo vám zaistí teplý kúpeľ bez ohľadu na slnečný svit a predĺži kúpaciu sezónu až na sedem mesiacov. Dá sa zaobstarať už od 625 €.

20121213-IMG_01314_srgb.jpg

Pod hladinou tryská z plaveckého protiprúdu mohutný tok vody, vďaka ktorému si plávanie v bazéne užijú nielen rekreační, ale aj trénovaní plavci.