Ideme zazimovať bazén

Ideme zazimovať bazén

Keď denné priemerné teploty klesnú pod 15 °C a nočné k nule, je najvyšší čas postarať sa o záhradný bazén. Aby úspešne prečkal zimu a bol pripravený na rýchle a bezproblémové sprevádzkovanie opäť na jar. Nejde o nič zložité.

Nevyhnutné úkony zvládne každý. Naši bazénoví odborníci pre Vás pripravili návod, ako zazimovať najobľúbenejšie, a teda aj najrozšírenejšie bazény Azuro. Pozrite sa TU.

V zásade sa však dá povedať, že princíp zazimovania je u všetkých bazénov -- nadzemných aj zapustených -- prakticky rovnaký.

Ak vlastníte väčší zapustený bazén Mountfield so zložitejšou bazénovou technológiou a na zazimovanie si sami netrúfate, alebo jednoducho na to nemáte čas, môžete sa obrátiť na našich bazénových odborníkov. Tí Vám radi odborné zazimovanie bazéna vykonajú ako službu na kľúč. Kontakty na jednotlivých bazénových špecialistov v našich predajniach, ktorí Vám poskytnú podrobné informácie, nájdete TU.

Nezabudnite, že na príprave bazénu, respektíve vody v ňom, budete potrebovať na to určenú bazénovú chémiu. Tú si teraz môžete zaobstarať s výraznými zľavami, rovnako ako aj širokú škálu bazénového príslušenstva.