Máj, ideálny čas, kedy si kúpiť svoj vysnívaný rodinný bazén

Máj, ideálny čas, kedy si kúpiť svoj vysnívaný rodinný bazén

Zima už je dávno zabudnutá, jar už je v plnom prúde, čo nevidieť je tu leto. A s letom nastáva čas kúpania.

Bazén v záhrade je fenoménom, ktorému podľahli už desiatky tisíc Slovákov, ktorí si do svojich záhrad v uplynulých rokoch zaobstarali svoj vysnívaný bazén. A tento rok určite pribudnú ďalšie.

Ideme svojim zákazníkom v ústrety a pre všetkých tých, ktorí bazén zatiaľ nemajú, ale napriek tomu o ňom snívajú, sme pripravili v mesiaci máj neopakovateľnú ponuku limitovaného počtu bazénov za vynikajúce ceny. A je z čoho vyberať, od v tomto roku veľmi populárnych kompozitných bazénov Fort Wayne, cez sklolaminátové bazény Calypso a Calypso Trend Line, dizajn-kompozitné bazény Métropole, keramické bazény Compact až po fóliové bazény Ibiza a bazény radu Azuro.

A v ponuke nemáme len bazény. V rámci májovej akcie môžete využiť aj akciové ceny na posuvné zastrešenia, lamelové zakrytia bazénov a rad ďalšieho bazénového príslušenstva - ako napr. plavecké protiprúdy, ohrevy vody, pieskové filtrácie, bazénové vysávače, bazénovú chémiu alebo rad ďalšieho bazénového príslušenstva.

Mimoriadna ponuka na všetky typy bazénov platí v Mountfielde celý máj.

bazen-1.jpg

Kompozitné bazény Fort Wayne - bazény, ktoré majú v obľube celé rodiny vďaka ich prednosti - viacúrovňovému dnu, keď pri bazéne nájdete ako plytčinu pre deti a neplavcov, tak aj hlbinu pre potápanie v bazéne. Ojedinelý bazén, ktorého tvar si môžete vďaka dômyselnému stavebnicovému systému prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Záruka až 30 rokov. Teraz napr. bazén Lap pool 1 v akciovej cene 2 498 € (predajná cena 7 196 €).

bazen-3.jpg

Sklolaminátové bazény Calypso - elegantné a mimoriadne pevné monolitické bazény, ktoré nie sú oslabené spojmi alebo zvarmi. Opäť si môžete vybrať bazén z radu tvarových riešení, vrátane 9 farebných variantov bazénového telesa. Teraz v máji napr. bazén Olymp za akciovú cenu 2 142 € (predajná cena 4 760 €).

bazen-4-1.jpg

Keramické bazény Compact - skvelá pevnosť, odolnosť a mechanické vlastnosti robia z týchto bazénov klenot medzi bazénmi. Bazény majú keramické jadro a špeciálne zosilnené vrstvy s pridanou nárazníkovou vrstvou. Bazény vynikajú mimoriadne skvelou izoláciou, ktorá obmedzuje teplotné straty vody. Moderné integrované schodisko, relaxačné zóny alebo špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom podčiarkujú jedinečnosť týchto bazénov.

bazen-5-1.jpg

Bazény Azuro - najpredávanejší typ bazéna u nás. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii môžete bazén nechať postavený na povrchu, rovnako tak dobre ho  nechať zapustiť do zeme. Na výber z 8 rozmerov kruhových alebo oválnych bazénov. Najlacnejší typ, kruhový Azuro 400, teraz zakúpite za akciových 235 € (predajná cena 395 €).