ODŠTARTOVANÉ: Veľký povianočný výpredaj len za 1/3 ceny a iné grandiózne zľavy

ODŠTARTOVANÉ: Veľký povianočný výpredaj len za 1/3 ceny a iné grandiózne zľavy
Milí zákazníci, je to tu! Tohto roku naša firma vstúpila do svojej 30. predajnej sezóny. A to veľkým povianočným výpredajom. Od 3. januára nakúpite vo všetkých našich predajniach obrovské množstvo produktov len za 1/3 ceny a iné grandiózne zľavy.

Za 1/3 ceny sú napríklad všetky reťazové píly, krovinorezy, plotové nožnice, strunové kosačky, AKU technika, teakový nábytok, tlakové umývačky, vertikutátory, dielenské elektronáradie, nadzemné aj kopané bazény, tepelné čerpadlá, akrylátové vírivky ale aj krmivo pre Vašich štvornohých miláčikov. Za tretinu nájdete tiež kosačky, grily, drviče a mnoho iného.

Kompletnú akciovú ponuku si môžete hneď teraz prezrieť tu.

Zásoby tovaru pre Vás máme veľké, ale je takmer isté, že sa s každým dňom trvania akcie bude zmenšovať. Takže rada je jasná: kto skôr príde, bude mať istotu najširšieho výberu.
A ak náhodou trochu váhate, napríklad nad tým, že niektorý zo zakúpených objemnejších výrobkov nemáte teraz v zime kam dať, máme pre Vás múdre riešenie. Taký tovar si u nás môžete vyzdvihnúť, až keď sa Vám to bude hodiť. Napríklad pri svojej prvej jarnej ceste na chatu alebo chalupu, alebo Vám ho môžeme aj priviezť.

Radi by sme Vám všetkým, našim milým zákazníkom, popriali šťastné vykročenie do nového roku 2020.
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať