Po novom v Michalovciach

Po novom v Michalovciach
V piatok 27. októbra sme otvorili nové predajné centrum v areály nákupného strediska Opidium v
Pohľad do sekcie samoobslužného predaja.
Michalovciach na Humenskej ceste. Na zákazníkov čaká príjemný a moderný interiér s celkovou plochou 1 500 m2 a 30 parkovacími miestami. Nové predajné centrum nahradilo pôvodnú predajňu umiestnenú na ulici Jana Holého, ktorá už nespĺňala moderné kritériá kvalitného nakupovania.
V bazénovej expozícii je inštalovaný plne funkčný bazén Cannes 58 z rady design-kompozitných bazénov Métropole.


Rozširovanie a modernizácia predajnej siete je súčasťou našej dlhodobej stratégie. Jej prvoradou prioritou je neustále zlepšovanie starostlivosti o zákazníka, o jeho komfort pri nakupovaní a s tým spojeného rozširovania služieb aj sortimentu produktov. Zväčšujeme predajné plochy, rozširujeme a modernizujeme servisné zázemie a skladové priestory.
Priestranný a vzdušný interiér ponúka našim zákazníkom možnosť komfortnejšieho nákupu a väčšieho výberu tovaru.
Snažíme sa vyberať pre nové predajne atraktívnejšie lokality, a to s ohľadom na súčasné trendy nakupovania – sústreďovanie obchodov do veľkých obchodných lokalít, čo je prepojené aj s väčšími parkovacími možnosťami.

Vo všetkých našich predajných centrách máme už štandardne vybudovaný úsek samoobslužného predaja rýchloobrátkového tovaru a tiež nainštalované moderné interiérové prvky.
Nové predajne Mountfieldu majú jednotný moderný dizajn a poskytujú zákazníkom ľahkú orientáciu v ponuke tovaru aj služieb.