Privítajte Ježiška v Mountfielde!

Privítajte Ježiška v Mountfielde!
Vianoce sa už blížia. Ako tento rok vyzdobiť domov podľa svojho vkusu a pritom za to zbytočne nemíňať? Poradíme Vám.

V predajniach Mountfield je v plnom prúde predaj vianočných ozdôb a dekorácií pre interiér aj exteriér. V ponuke ich tam nájdete viac ako 500 druhov: od LED svetelných reťazí a dekorácií, cez vianočné ozdoby, adventné vence, sviečky a svietniky, až po plyšové hračky a množstvo ďalších dekorácií zo skla, porcelánu, dreva, kovu aj prírodných materiálov.

4 zladené štýly
Široká ponuka je šikovne rozčlenená do 4 zladených štýlov: Tradičné Vianoce vo farbe červenej, zlatej a striebornej, Vianoce zo Severu, kde prevažuje hnedá a prírodné materiály, Vianočná rozprávka ladená do ružova a Mrazivé Vianoce v modrých tónoch.

Táto unikátna koncepcia uľahčuje výber a umožňuje vkusne zladiť výzdobu domova. Pritom však ponecháva priestor fantázii, pretože množstvo prvkov z jednotlivých štýlov je možné navzájom kombinovať. Inšpiráciu poskytnú aj samotné expozície v predajniach Mountfieldu, ktoré pripomínajú vianočné trhy.
 
 
 

Polovičné ceny
„Už niekoľko rokov úspešne ponúkame v sortimente vianočné stromčeky – kaukazské jedle, ktoré dovážame z plantáží v Dánsku. Logickým krokom teda bolo rozšírenie vianočnej ponuky aj o dekorácie, aby sme zákazníkom ponúkli všetko pod jednou strechou,“ hovorí Jana Moravová, predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield.

Na predaj vianočných dekorácií boli nasadené veľmi zaujímavé akciové ceny, ktoré sa pohybujú približne na polovici cien bežných na trhu v minulom roku. Táto ponuka bude trvať do 5. novembra, ale aj tí, čo prídu nakúpiť neskôr, budú prekvapení stále veľmi zaujímavou cenou.

„Chceme poskytnúť obrovský výber s dôrazom na najvyššiu kvalitu a súčasne ponúknuť aj skvelé ceny,“ dodáva obchodný riaditeľ Mountfieldu Michal Dluhoš. „Pri tomto sortimente považujeme ceny za službu zákazníkom, takže ponúkame také cenové relácie, aby každý mohol svoj domov vyzdobiť podľa svojich predstáv a pritom lacnejšie, ako je na predvianočnom trhu bežne zvykom. Vianočné dekorácie totiž vnímame ako sortiment s obrovským potenciálom a do budúcna sa chceme stať v tomto sortimente lídrom na trhu.“