Privítajte s nami Ježiška

Privítajte s nami Ježiška
Vianoce sa už blížia. Ako si tento rok vyčariť Vianoce podľa svojho vkusu a pritom zbytočne nemíňať? Máme riešenie!

V predajniach a na e-shope nájdete viac ako 1 000 druhov nádherných vianočných ozdôb a dekorácií pre sviatočnú výzdobu interiéru aj vonkajších priestorov. A to všetko s veľmi zaujímavými zľavami 50 – 71 %!

V každej z našich 18 predajní sme pre Vás otvorili veľkorysú expozíciu vianočného tovaru v štýle vianočných trhov. Nadchnú Vás tradičné aj moderné ozdoby a dekorácie od LED svetelných reťazí a dekorácií, cez vianočné ozdoby, adventné vence, sviečky a svietniky až po plyšiakov a množstvo iných dekorácií zo skla, porcelánu, dreva, kovu aj prírodných materiálov. A to všetko v šiestich trendy vianočných štýloch: VIANOCE TRADIČNÉ, MODERNÉ, ZO SEVERU, BIELE, STAROSVÄTSKÉ a MRAZIVÁ ROZPRÁVKA.

Podporujeme českých výrobcov
Tento rok sme sa snažili v maximálnej miere podporiť českých výrobcov. Z tohto dôvodu v našej ponuke nájdete viac českých výrobkov ako tomu bolo v minulých sezónach. Ide napríklad o ručne vyrábané gule, františky alebo purpuru.

Vianoce sú jedným z najkrajších sviatkov, ktoré môžeme v priebehu roku oslavovať. Bola by veľká škoda pristúpiť k nim tentokrát inak. Nech už sa vonku deje čokoľvek, nenechajme si ich vziať. Urobme to pre svoje deti, svojich blízkych, urobme to pre seba.

 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať