Rok 2014 v znamení desiatok NOVÝCH KVALITNÝCH produktov

Rok 2014 v znamení desiatok NOVÝCH KVALITNÝCH produktov

Ponúkať modernú, funkčnú a kvalitnú záhradnú techniku, nábytok a bazény aj s príslušenstvom -- taká je vízia našej spoločnosti. Aby sme udržali krok s dobou, starostlivo sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa stále obohacovať náš sortiment a dopĺňať ho o nové modely záhradných strojov, zariadení a doplnkov. Samotnému zavedeniu nových výrobkov predchádza starostlivé testovanie, ktorým prejdú len naozaj kvalitné a funkčné stroje.

 

Medzi novinkami roku 2014 by určite všetci milovníci upravených záhrad nemali prehliadnuť nové stroje od nemeckého výrobcu WOLF -- Garten, prepracovaný zahradný traktor Select 96.130 T a elektrickú rotačnú kosačku Select 3200 E. Tí, ktorí potrebujú odstrániť vysokú trávu v nedostupných terénoch, môžu zase vyberať spomedzi strunových kosačiek, ich sortiment sme rozšírili okrem iného o model RT 1525 DA FlexoTrim od nemeckého výrobcu Ikra. Rovnaký pôvod potom majú aj nové elektrické plotové nožnice HS 1516 D, ktoré vám uľahčia prácu pri strihu kríkov a živých plotov. Naopak tí, ktorí si potrebujú poradiť s vysokou trávou, krovím a náletmi, istotne ocenia krovinorez, model Oleo Mac BC 430 T, profesionálny stroj vhodný pre celodenné využívanie. Novinky nájdete aj medzi semenami, do sortimentu sme pre rok 2014 zaradili prémiové trávne zmesi Green Park, a to pre záťažové, okrasné aj špecifické trávniky.

Nové produkty sme zaradili aj do ponuky bazénov a bazénového príslušenstva. Tepelné čerpadlo, pieskovú filtráciu a 4 nové modely automatických bazénových vysávačov. Manipuláciu so solárnou plachtou vám uľahčia navijaky solárnych plachiet a vstup do bazéna zase antikorové schodíky s protišmykovými stupňami. Novinku je aj solárna sprcha Easy a Azuro Multi 5v1, bazénová chémia, ktorá sa dokonale postará o kvalitu vody.