Sezóna sa rozbehla. Máte k bazénu všetko potrebné?

Sezóna sa rozbehla. Máte k bazénu všetko potrebné?

Krásne počasie znamená, že všetky záhradné bazény naplno ožili. Máte k tomu svojmu všetko, aby ste sa mohli jednoducho, rýchlo a spoľahlivo postarať o jeho bezproblémovú prevádzku? Ak náhodou nie, sme vám ako bazénoví špecialisti plne k službám. A teraz za akciové ceny.

Na nečistoty s vysávačom
Na pohodlné a rýchle odstraňovanie rôznych nečistôt z dna aj stien bazéna sa výborne hodí bazénový vysávač. Zvoliť si môžete niektorý z poloautomatických vysávačov, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek bazén a napájajú sa cez skimmer na pieskovú filtráciu. Napríklad model Zander si možno teraz v akcii zaobstarať namiesto 195 € za iba 85 €.
Do väčších bazénov odporúčame vysávače automatické, ktoré sú nezávislé od pieskovej filtrácie a vďaka programovateľnej riadiacej jednotke budú samy pracovať aj v čase vašej neprítomnosti. A po skončení čistiaceho cyklu sa samy aj vypnú. Proste pohoda…

20140718_DSC9747.jpg

Automatický bazénový vysávač nečistôt Galeon FL - stačí ho vložiť do vody, ostatné zvládne sám.

Sieťky, plaváky a spol.
Pri svojom bazéne tiež dobre využijete hladinovú a dnovou sieťku na zber nečistôt, kefu na čistenie stien, vysávaciu hlavu, teleskopické tyče, plaváky na chlór aj ďalšie užitočné pomôcky - máme pre vás s akciovými zľavami 39 typov tohto bazénového príslušenstva. Môžete si ich zaobstarať jednotlivo. Alebo aj v sade Green Line, ktorá je výnimočná elegantným dizajnom a patentovanými úchytmi - a môže byť aj vhodným darčekom.

20101130-IMG_00139-1.jpg

Drobné príslušenstvo si môžete zaobstarať jednotlivo, alebo v sade. Naša dizajnová sada Green Line obsahuje popri všetkom potrebnom aj praktický držiak, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné vždy po ruke.

Pred kúpaním pod sprchu
Solárne sprchy sú veľmi praktickým záhradným doplnkom. Voda sa do sprchy privádza bežnou hadicou a zhromažďuje sa v zásobníku s objemom až 35 litrov. Ten zároveň plní funkciu solárneho kolektora, ktorý vodu zadarmo ohreje až na 60 °C. Vyššie modely majú tiež zmiešavaciu batériu a môžu mať v spodnej časti aj zabudovaný ventil pre opláchnutie chodidiel.
Náš tip: osprchujte sa vždy pred vstupom do bazéna, nenanosíte si tam zbytočne nečistoty a ušetríte na spotrebe bazénovej chémie.

20140718_DSC0219.jpg

Solárna sprcha sa hodí nielen na opláchnutie pred vstupom do bazéna, ale výborne poslúži na bežné osvieženie či napríklad na osprchovanie po nejakej pracovnej činnosti. Dá sa zaobstarať už od 78 €.

A bude žiariť ako nový
V našej ponuke tiež nájdete bazénové fólie s atraktívnymi vzormi Mramor alebo Galaxy pre všetky veľkosti kruhových a oválnych bazénov Azuro. Výmenou pôvodnej fólie za novú dostane aj váš starší bazén opäť úplne nový a elegantný šmrnc.

Už žiadna zelená alebo kalná voda. Žiadne baktérie, alebo riasy…
Bazénová chémia Azuro, to je značka, ktorá hovorí za všetko. Ide o komplexný rad 33 špičkových prípravkov pre starostlivosť o vodu vo vašom bazéne, vysoko účinnú a spoľahlivú, jednoducho aplikovateľnú, a preto medzi majiteľmi bazénov už dlhé roky najobľúbenejšiu. V ponuke pre vás máme tiež nechlórové prípravky, ktoré fungujú na báze aktívneho kyslíka. Ak ste bazénovú chémiu Azuro náhodou ešte nevyskúšali, urobte to, sme si istí, že vás nesklame. Vodu v bazéne budete mať vždy krištáľovo čistú.

A pre deti hračky…
K vode samozrejme patria aj hračky. S 50 % zľavou (!) si u nás teraz kúpite nielen nafukovacie lopty, kruhy, rukávniky, veľrybu, žraloka, mantu, ležadlá, detské bazéniky, vodnú šmýkačku ale aj plavecké okuliare či šnorchlovacie sety - celkom 39 druhov hračiek.

Navštívte osobne ktorúkoľvek z našich predajní. Alebo sa pozrite do nášho e-shopu.
Sme vám k službám 6 dní v týždni.