Sezóna sa rozbehla. Máte k bazénu všetko potrebné?

Sezóna sa rozbehla. Máte k bazénu všetko potrebné?
A je to tu! Tohtoročná kúpacia sezóna v záhradných bazénoch sa už naplno rozbehla.

Užívanie si vodných radovánok vo svojich záhradách začalo už v máji a to u tých, ktorí majú svoje bazény vybavené ohrevom vody, teda tepelným čerpadlom alebo solárnymi panelmi.

Dovoľte však otázku: Máte pri bazéne pripravené všetko potrebné, aby ste sa mohli jednoducho, bez zdržiavania a spoľahlivo postarať o jeho hladkú prevádzku? Ak náhodou nie celkom, sme vám, ako bazénoví špecialisti, plne k službám.

Teraz si môžete bazény a všetko okolo nich zadovážiť s kráľovskými akciovými cenami, aby ste sa mohli bezstarostne kúpať s najväčším možným komfortom.

Na nečistoty s vysávačom
Na pohodlné a rýchle odstraňovanie rôznych nečistôt z dna aj stien bazéna sa výborne hodí bazénový vysávač. Zvoliť si môžete niektorý z poloautomatických vysávačov, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek bazén a napájajú sa cez skimmer na pieskovú filtráciu. Napríklad model Zander, pracuje sám aj bez prítomnosti obsluhy.
Do väčších bazénov odporúčame vysávače automatické, pričom máme vysávače vhodné svojim výkonom nie len pre zapustené bazény v najvyšších kategóriách, ale tiež pre veľmi obľúbené bazény Azuro (modely vysávačov Reaction alebo Azuro Warior). Všetky sú nezávislé na pieskovej filtrácii a vďaka programovateľnej riadiacej jednotke budú samy pracovať aj v čase vašej neprítomnosti. A po skončení čistiaceho cyklu sa samy aj vypnú. Prosto pohoda…


Automatický bazénový vysávač nečistôt Galeon FL – stačí ho vložiť do vody, ostatné zvládne sám.  

Sieťky, plaváky a spol.
Pre svoj bazén využijete aj rôzne drobné bazénové príslušenstvo. Napríklad hladinovú a dnovú sieťku na zber nečistôt, kefu na čistenie stien, vysávaciu hlavu, teleskopické tyče, plaváky na chlór, teplomer s bójkou a mnoho ďalších užitočných pomôcok.
 
Na snímke kefa na čistenie stien bazéna, plavák na chlórové tablety a teplomer s bójkou. S akciovými zľavami pre vás teraz máme všetkých 36 typov najrôznejšieho bazénového príslušenstva (aj vysávacie hlavy, čistiace hubky, sieťky dnové aj hladinové, vaničku na oplachovanie atď.).


Hurá pod sprchu – pred kúpaním aj po práci
Solárne sprchy sú veľmi praktickým záhradným doplnkom. Voda sa do sprchy privádza bežnou hadicou a zhromažďuje sa v zásobníku s objemom až 50 litrov. Ten zároveň plní funkciu solárneho kolektora, ktorý vodu zadarmo ohreje až na 70° C. Všetky sprchy z našej ponuky sú vybavené miešacou batériou, vybrané modely majú tiež zabudovaný ventil na oplachovanie chodidiel. V ponuke piatich spŕch máme aj model prenosný.

Náš tip: osprchujte sa vždy pred vstupom do bazéna, nebudete si tam zbytočne zanášať nečistoty a ušetríte na spotrebe bazénovej chémie.


Solárna sprcha poslúži nie len na opláchnutie pred vstupom do bazéna, ale sprchovanie výborne osvieži napríklad po práci v dielni alebo na záhrade. Na snímke model STANDARD.


Vymeňte fóliu – a váš bazén bude žiariť ako nový!
V našej ponuke tiež nájdete bazénové fólie s atraktívnymi vzormi Galaxy, Stone, Mosaic alebo Basic pre všetky veľkosti kruhových a oválnych bazénov Azuro Vario. Výmenou pôvodnej fólie za novú dostane aj váš starší bazén opäť celkom nový a elegantný šmrnc.

Už žiadna zelená alebo kalná voda. Žiadne baktérie alebo riasy…
Bazénová chémia Azuro, to je značka, ktorá hovorí za všetko. Ide o komplexný rad 36 špičkových prípravkov pre starostlivosť o vodu vo vašom bazéne, vysoko účinnú, jednoducho aplikovateľnú a preto medzi majiteľmi bazénov už dlhé roky najobľúbenejšiu. V ponuke pre vás máme aj nechlórové prípravky, ktoré fungujú na báze aktívneho kyslíka. A samozrejme sú k dispozícii aj testery – kvapkové aj prúžkový. Ak ste bazénovú chémiu Azuro náhodou ešte nevyskúšali, urobte to, sme si istí, že vás nesklame. Vodu v bazéne budete mať vždy hygienicky nezávadnú a krištáľovo čistú.

A pre deti - hračky…
K vode samozrejme patria aj nafukovacie hračky. U nás si teraz zadovážite nie len plážové lopty, plávacie kolesá, vesty a rukávniky, nafukovacie zvieratá - delfína, krokodíla, korytnačku, labuť, rôzne veľkosti ležadiel, vodnú šmýkačku ale aj plavecké a potápačské okuliare alebo šnorchlovacie sety – spolu viac ako 70 druhov hračiek! Vrátane napríklad takmer 3-metrového nafukovacieho mega jednorožca!!!

Navštívte osobne ktorúkoľvek z našich predajní. Alebo sa pozrite do nášho e-shopu.

Sme vám k službám 7 dní v týždni.
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať