Skokan a tip januára: infrasauny

Skokan a tip januára: infrasauny

Kto očakával, že na tohtoročnom novom Kolese šťastia so zľavami 30 % - 100 % budú hrať prím predovšetkým trávne kosačky, záhradný nábytok a napríklad aj grily, ten sa nemýlil.


Veľkým prekvapením sú však domáce infrasauny – pomerne nedávna novinka v našom sortimente. Počas prvých januárových dní si ich totiž v našich predajniach s výraznými zľavami na Kolese šťastia zaobstarali už desiatky zákazníkov.


Prečo je o ne taký záujem? Náš špecialista na infrasauny, Jan Horešovský, to vidí celkom jasne. „V posledných niekoľkých rokoch sa neustále stupňuje záujem ľudí o vlastné zdravie, viac sa o seba starajú. Vidíme to na každom kroku. A práve pobyt v infrasaune je vďaka blahodarnému pôsobeniu infračervených lúčov na ľudské telo odporúčaný ako odborníkmi na zdravý životný štýl, tak aj lekármi,“ hovorí Horešovský. Preto si ich zaobstarávajú domov stále ďalšie a ďalšie rodiny. Nahráva tomu aj skutočnosť, že je veľmi ľahké a rýchle si infrasaunu inštalovať prakticky kdekoľvek – napríklad v kúpeľni, v spálni alebo v hale rodinného domu, v rekreačnej chalupy či mestského bytu.
 Najžiadanejšími januárovými modelmi sú podľa Horešovského infrasauny Grenada (horná fotka) a Sumba (spodná fotka).


Viac sa o vynikajúcich účinkoch pravidelného pobytu v infrasaune a o všetkých 6 ponúkaných modeloch dozviete
TU.