Slávny Jamie Oliver bodoval cez víkend v Kolíne

Slávny Jamie Oliver bodoval cez víkend v Kolíne
Pohľad do expozície grilov Jamie Oliver v Kolíne nad Rýnom

Nikoho nenechal v pochybnostiach, že to myslí vážne. V nedeľu 3. septembra, hneď ako sa otvorili brány najväčšej európskej záhradnej výstavy SPOGA/GAFA v nemeckom Kolíne nad Rýnom, sa pekne usporiadaná expozícia jeho značkových grilov rýchlo zaplnila mnohými návštevníkmi. Boli tu vystavené už osvedčené a obľúbené plynové grily aj modely na drevené uhlie. Ale tiež zaujímavé novinky ako je napríklad dvojkombinácia Dual Fuel, teda gril na plyn aj na drevené uhlie.

O Jamiem Oliverovi je známe, že kladie vysoký dôraz na kvalitu a okrem toho rád a výborne griluje. Grily si sám navrhuje a starostlivo testuje ešte pred tým, ako sa dostanú k zákazníkom. Aj vďaka tomu sa aj 11 modelov s jeho menom stalo hitom v tohtoročnej ponuke Mountfieldu.

Jamie vychádza v ústrety nielen majiteľom záhrad, ale aj tým, ktorí žijú v mestských bytoch, a napriek tomu si vonkajšie grilovanie nechcú nechať ujsť. Napríklad model PARK BBQ z našej ponuky je určený tiež im. Ide o ľahký kompaktný gril na drevené uhlie s veselou farebnou „kapotážou“ (na výber z piatich farieb), ktorý ľahko naložíte do kufra auta a môžete vyraziť na piknik napríklad do parku alebo k rieke.

Podľa Martina Veselého, ktorý má v našom obchodnom oddelení na starosti práve grily, prebiehajú intenzívne rokovania o ďalšom rozšírení nášho sortimentu o plynové modely a grilovacie príslušenstvo tejto značky. Máme sa teda na čo tešiť…

V našej ponuke nájdete mimo iného šikovné a ľahké grily Jamie Oliver Park BBQ v piatich farebných variantoch, ktoré sa skvelo hodia aj na grilovanie vo voľnej prírode.
Na grile Dual Fuel si môžete vľavo ugrilovať pochúťky na drevenom uhlí, na pravej strane je doska rozpaľovaná plynovým horákom. Originálne je tu riešené nastavovanie výšky ohniska, a teda regulácia teploty, ktorú chcete pre grilovanie na drevenom uhlí mať.