Teplo a živý oheň vo vašej obývačke? Zaistí moderný BIOKRB

Teplo a živý oheň vo vašej obývačke? Zaistí moderný BIOKRB

Nemáte v dome či byte priestor ani dostupný komín pre krb alebo krbové kachle? A napriek tomu by ste sa radi počas zimných večerov ohriali a užili si príjemnú atmosféru pri zábleskoch plápolajúceho ohňa? Riešenie je jednoduché. Trendy doplnkom vašej domácnosti bude biokrb.

Ekologický, atraktívny a dizajnový

Biokrb funguje na špeciálne palivo -- biolieh, ktorého odpadovými látkami sú len vodná para a oxid uhličitý. Odpadá tak starosť s komínom a špeciálnym odvetrávaním, ktoré v prípade biokrbu nie sú potrebné. Kvalitné palivo totiž zaistí ekologické a bezpečné spaľovanie, ktoré nie je zdraviu škodlivé.

Aký biokrb vybrať ?

Biokrby sú dizajnové doplnky vyrábané v kombinácii lesklého či matného kovu a žiaruvzdorného skla. Medzi najmenšie patria biokrby stolné, dajú sa ľahko premiestniť a ich plamene si môžete užívať v obývačke, v spálni alebo napríklad v jedálni pri obede alebo večeri. Tí, ktorí majú v byte dostatok miesta, iste ocenia väčšie biokrby, ktoré sa dajú umiestniť priamo do priestoru. Veľmi zaujímavým doplnkom sú potom biokrby nástenné, ktoré pomocou hmoždiniek a skrutiek ľahko nainštalujete na akúkoľvek stenu.

Prehrejú celú miestnosť

Biokrby presvetlia váš domov zábleskami plápolajúceho ohňa a dokonca sa pri nich aj zahrejete. Ich výkon dosahuje až 4 kW, ktoré zvládnu prehriať jednu väčšiu miestnosť.