ŤUK? ŤUK! Kto je tam? JESEŇ!

ŤUK? ŤUK! Kto je tam? JESEŇ!

O pár dní tu bude jeseň a príroda sa začne pripravovať na zimné obdobie. Vtáky sa budú húfne sťahovať na juh, stromy zafarbia svoje lístie a lesy tak vytvoria úžasné scenérie. Skúste sa na chvíľu zastaviť. Počujete to šumenie listov? Pozorujte vtáky aj drobné živočíchy, ako zbierajú materiál, aby na zimu zabezpečili svoje obydlia. Cítite tú vôňu? Vnímajte všetkými zmyslami prírodu, ktorá Vás obklopuje.

Ale nie príliš dlho, inak v záhrade nič nestihnete...

 

 

Áno, príroda je v plnom prúde a ani my v Mountfielde nezaháľame. Sme v plnom prúde posezónneho výpredaje. Výpredaj trvá len do 27.9 a ZĽAVY sú úplne na VŠETKO!

 

Ako nezmrznúť?

Keď sa povie „teplo“, väčšinu z Vás napadne slniečko, voda, bazén... A máte pravdu. Lenže, teraz je tu jeseň a bude sychravo, dážď, začne sa skoro stmievať a ranné teploty budú okolo nuly.

 

Nezabudnite pripraviť dostatok dreva na zimu

Stačí spoľahlivá píla, štiepačka, s ktorou môže pracovať aj Vaša partnerka a v neposlednom rade kvalitné kachle, ktoré skutočne vykúria plochu, ktorú vykúriť potrebujete.

 

Jak nezmrznout?

Když se řekne „teplo“, většinu z Vás napadne sluníčko, voda, bazén… A máte pravdu.
Jenže, teď je tu podzim a bude sychravo, déšť, začne se brzy stmívat a ranní teploty budou kolem nuly.

Nezapomeňte připravit dostatek dřeva na zimu
Stačí spolehlivá pila, štípačka, se kterou může pracovat i Vaše partnerka a v neposlední řadě kvalitní kamna, která skutečně vytopí plochu, kterou vytopit potřebujete.

 

Tip pre Vás:

V septembri sme do nášho sortimentu zaradili elektrické píly zn. LEVITA a PATRIOT, ktoré s posezónnou zľavou (platí do 26. 9. 2015) môžete mať už od 73 €.

Starajte sa o seba a prehrejte svoje telo už za 0,20 €Nemáme na mysli žiadne krémy s papričkami jalapeño, ale niečo oveľa lepšie. INFRASAUNY. Keď sa budete vracať domov premrznutí až na kosť, kam zavítate? Do SVOJEJ SAUNY. Blahodarné účinky sáun sú vedecky dokázané - prehrievajú ľudské telo do hĺbky až 4 cm, zlepšujú celkové prekrvenie, vyplavujú nežiaduce látky, majú pozitívny vplyv na pohybové ústrojenstvo aj psychiku a teraz ich navyše môžete mať aj za super cenu! Jedno saunovanie Vás vyjde len na 0,20 €!

 

 

Záhrada tiež potrebuje Vašu starostlivosť

Čím skôr začnete s upratovaním záhrady, tým lepšie. Nenechajte sa zaskočiť zimnou pokrývkou snehu a pripravte svoju záhradu na budúci rok. Odvďačí sa Vám.

Naposledy pokoste svoj trávnik, prevzdušnite ho vertikutátorom a na záver ho pohnojte. Uvidíte, ako mu to prospeje. Nezabúdajte ale ani na svoje záhony, živé ploty a stromy, ktoré potrebujú prerezať. Záhradný odpad potom odvezte do kompostéru a orezy konárov prežeňte drvičom či štiepkovačom. Gratulujeme, máte hotovo a Vaša záhrada je pripravená na zimu!

 

Tip pre Vás:

Predstavujeme našu novinku, El. vertikutátor VA 346 E! S elektromotorom s výkonom 1600 W si ľahko poradí aj s väčšou a členitejšou trávnatou plochou. Má robustnú konštrukciu z odolného plastu a vďaka veľkým kolesám a nižšej hmotnosti (14 kg) sa s ním ľahko manipuluje. Tohto experta na trávu môžete mať za akciových 174 € (cena platí do 26. 9. 2015, keď sa končí posezónny výpredaj).

 

Po práci zábavu…

Nebudeme Vám nahovárať, že Vás toho čaká málo. Aj naše babičky vraveli, že na jeseň je najviac práce z celého roka... už len to odpratávanie a čistenie kvetináčov... Starostlivosť, ktorú venujete záhradke v jesenných mesiacoch, sa Vám však vráti v roku nasledujúcom.

A tak, keď máte prácu hotovú, zaslúžite si niečo dobré...

Čo tak pohárik dobrého vína? Áno, je obdobie burčiaku, ale ste si istí, že to, čo kúpite, je naozajstný burčiak? V Mountfielde Vám za kvalitu ručíme. Aby nie, čilské vína pre nás vyberal prezident Asociácie sommeliérov ČR, pán Martin Pastyřík.

 

A ešte niečo pre pobavenie...

Už ste videli naše nové video? Ako sa Vám páči?