Unikátne bazény Azuro Vario! VŠETKY len za 1/3 ceny.

Unikátne bazény Azuro Vario! VŠETKY len za 1/3 ceny.
Do VEĽKÉHO VÝPREDAJA LEN za 1/3 CENY a iné grandiózne zľavy sme zaradili aj naše atraktívne produkty na uvoľnenie a zábavu. Okrem wellness sa to týka tiež VŠETKÝCH luxusných zapustených aj nadzemných BAZÉNOV, ktoré teraz zakúpite len za tretinu!
 
A o ktorý typ bazénov v kategórii nadzemných je teraz počas výpredaja najväčší záujem?
Je to unikátny rad bazénov AZURO VARIO. A niet divu, dôvodov ich mimoriadnej obľuby je hneď niekoľko. Ide o skvelú voľbu rodinných bazénov pre rôzne typy terénu. Ich stavba je jednoduchá. Vďaka unikátnemu konštrukčnému riešeniu sa môžete kúpať dokonca aj v priebehu jedného dňa. Ako jediné na trhu ich môžete postaviť na povrchu alebo ich čiastočne či celkom úplne zapustiť do zeme, dokonca aj do svahu.
 
Sami si zvolíte kruhové alebo oválne prevedenie, veľkosť aj dizajn a získate tak luxusný rodinný bazén presne podľa individuálnych potrieb. 12 modelov ponúka varianty vhodné pre radovánky detí, ale aj na plávanie s dĺžkou až 7,30 m a hĺbkou až 1,20 m. Vonkajší dekór si vyberiete v atraktívnom dizajne dreva alebo kameňa, čo je trendom sezóny. Rovnako tak vnútornú fóliu zo štyroch farebných a materiálových prevedení.

 
 
Váš nový bazén v 4 krokoch:
 


Steny sú z hlboko ťažného oceľového plechu s vysokou antikoróznou úpravou. Práve vďaka kvalitnému materiálu a jeho precíznemu spracovaniu majú bazény Azuro Vario dlhoročnú životnosť a záruku 5 rokov.
 
Kompletnú ponuku nadzemných bazénov AZURO VARIO za 1/3 ceny už od ??? Eur si môžete prezrieť TU.
 
A že teraz v zime nemáte bazén kde uskladniť? Môžete si ho vyzdvihnúť, až keď sa Vám to bude hodiť. Alebo Vám ho napríklad aj privezieme.
 
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať