Výpredaj za ZLOMOK CENY a mnoho výrobkov dokonca len za 1/3 ceny skončí 23. februára!

Výpredaj za ZLOMOK CENY a mnoho výrobkov dokonca len za 1/3 ceny skončí 23. februára!
Obrovský výpredaj všetkých výrobkov naprieč celým sortimentom skončí vo všetkých predajniach Mountfield definitívne v sobotu 23. februára. A v E-SHOPE 24. februára.
Na mimoriadne výhodný nákup čohokoľvek, čo je potrebné na záhradu alebo okolo domu, zostáva teda už len pár dní. A je naozaj z čoho vyberať – všetko za zlomok ceny a množstvo výrobkov dokonca len za 1/3 ceny!
Špičková benzínová kosačka s pojazdom, súprava teakového záhradného nábytku, plynový gril alebo nádherný záhradný bazén -  a to všetko len za 1/3 ceny? Áno! A práve preto sa vyplatí rýchlo sa pozrieť kde a čo na záhrade alebo okolo domu chýba a čo bude človek hneď na jar alebo počas leta potrebovať. Nie len na prácu, ale aj na odpočinok. A zadovážiť si všetko vo veľkom povianočnom výpredaji. A potom už stačí len zájsť do ktorejkoľvek z našich predajní Mountfield, ktoré sú otvorené denne vrátane sobôt, alebo sa večer pozrieť po návrate z práce do e-shopu mountfield.sk.

Do veľkého povianočného výpredaja je zaradené všetko, teda kompletný sortiment. Čaká na vás ohromný výber záhradného nábytku (100 prvkov), desiatky záhradných kosačiek a traktorov alebo reťazových píl, krovinorezov, štiepačiek, elektrického dielenského náradia (19 typov), grilov (25 modelov), veľký sortiment krbových kachiel, populárnu záhradnú AKU techniku, ale tiež všetko z wellness program, teda infrasauny a fínske sauny, vírivky akrylátové aj nafukovacie. A samozrejme je vo výpredaji tiež kompletný sortiment bazénov, a to od tých najluxusnejších až po malé nadzemné typy. Za zlomok ceny teraz zaobstaráte tiež bazénové príslušenstvo a mnoho ďalšieho.

Obrovským ťahákom sú teraz aj elektrobicykle, ktorých máme za skvelé uvádzacie ceny rovných 45 modelov!

Pozrite sa aspoň na niekoľko príkladov z veľkého povianočného januárového výpredaja.

Benzínová samochodná kosačka Patriot LM 51 SP
Na snímke skvelo vybavený benzínový drak s pojazdom a veľkými kolesami Patriot LM 51 SP, za ktorý teraz zaplatíte len 1/3 ceny, teda len 249 €.
Kruhový bazén Azuro Vario
Do veľkého povianočného výpredaja za 1/3  ceny sú zaradené aj všetky zapustené bazény vrátane tých najluxusnejších. A rovnako aj veľmi obľúbené rodinné bazény Azuro Vario, pri nich si môžete vybrať vedľa tvaru (kruh, ovál) a veľkosti aj niektorú zo štyroch vnútorných fólií – a tým si určiť konečný vzhľad bazéna. V povianočnom výpredaji vyjde teleso tohoto bazéna s priemerom 3,6 m len za 130 €.
Zostava z teakového dreva – len za 1/3 ceny!
A čo teraz úžasná ponuka teakového nábytku. Stoly, kreslá, lavice, ležadlá všetko len za 1/3. A k tomu v ponuke za zlomok ceny nájdete aj iný záhradný nábytok - z ďalších obľúbených materiálov, ku ktorým patrí  eukalyptus, ratan, hliník, kompozit alebo ťahokov. A nebol by to povianočný výpredaj, keby to všetko nebolo za zlomok ceny. Na obrázku je zostava teakového nábytku s prvotriednym polohovacím kreslom Kingston, ktoré je teraz len za tretinovú cenu, teda len za 96 €.

Fínska sauna Heikki
Uprostred zimy je iste veľmi atraktívna a lákavá výpredajová ponuka 23 modelov obľúbených infrasáun a fínskych sáun. Ide o TOP kolekciu, ktorá sa hneď tak niekde nevidí vďaka špičkovému dizajnu a prvotriednemu spracovaniu. Vo veľkom povianočnom výpredaji nájdete napríklad aj jednu z najžiadanejších fínskych sáun Heikki - za 1/3 ceny. V modely zo severského smreku (lavica z osiky), ktorý sa ľahko vojde aj do menšieho  mestského bytu, sa môžu pohodlne saunovať aj 2 osoby. Je možné si ju vybaviť úspornou elektrickou pecou 3,6 kW (so zapojením do na 230 V zásuvky). S povianočnou zľavou vyjde táto sauna len na tretinu ceny, teda len na 735 €.
Plynový grilPerformance 330B
A v povianočnom výpredaji si môžete zaobstarať aj tie najlepšie grily – z ponuky všetkých 25 modelov. Napríklad aj jeden z najžiadanejších amerických plynových grilov  Char-Broil Performance 330B s unikátnym TRU-infrared systémom, s horákmi z nerezovej ocele, bočným horákom na ohrievanie, elektronickým zapaľovaním a mnoho ďalšími vychytávkami je len za tretinu ceny, za 266 €