Záhrady sa prebúdzajú. Doprajte im všetko, čo potrebujú!

Záhrady sa prebúdzajú. Doprajte im všetko, čo potrebujú!
Možno ešte nejaký posledný malý záchvev tohtoročnej zimy príde, ale faktom je, že dátum v kalendári hovorí jasne. Jar tu máme o pár dní a s ňou aj množstvo práce na záhrade – práce, na ktorú sa väčšina z nás už veľmi teší. Prichádza čas uskutočniť všetko, čo sme si počas zimných mesiacov vysnívali alebo naplánovali. Založiť nové záhony, presadiť kvety, regenerovať trávnik a tak ďalej.


Všetko pre jarnú záhradu za skvelé predjarné ceny….


Na to sú ale potrebné kvalitné substráty na výsadbu, rašelina, ale aj vhodné hnojivá a trávne osivá na založenie nových trávnikov alebo na regeneráciu existujúcich trávnatých plôch.   A tiež je treba semiačka a jarné cibuľoviny – ktoré sú novinkou v našom sortimente a máme ich pre Vás hneď 335 druhov! A zíde sa aj nové ručné náradie? Kvetináče dizajnové aj na predpestovanie sadeníc? Aby ste mohli svoju záhradu čo možné najrýchlejšie a s rozumnými nákladmi naladiť do sviežich jarných farieb, rozhodli sme sa, že vám pomôžeme skvelými predjarnými cenami!


Elektrický  Vertikutátor Levita 1400

Do akcie sme zahrnuli naozaj všetko potrebné. Teda napríklad elektrické vertikutátory, AKU záhradnú techniku, plotové nožnice, drviče záhradného odpadu a ďalšie záhradné stroje, oleje, sekery, hadice a zavlažovacie prvky alebo aj pracovné oblečenie a tlakové umývačky na dôkladné jarné upratovanie.
 
Každý si v tejto úžasnej ponuke nájde presne to, čo potrebuje – v najvyššej kvalite a za predjarné ceny. Nakupovať môžete v našich kamenných predajniach aj tu v našom E-SHOPE.  

A ak ste našimi zákazníkmi a máte na svojom konte nasporené vernostné body, pozrite sa aj do Vernostného programu, kde je pre Vás pripravené množstvo zaujímavých bonusov a výhod, vrátane možnosti zadovážiť si veľa hodnotných výrobkov pre každodenný život a to za oveľa nižšie ceny ako je na trhu bežné – to všetko za úžasné Klubové ceny s využitím vernostných bodov.

Prajeme Vám krásnu jar a nech Vám na záhradách všetko rastie a kvitne ako o preteky...
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať