Zelené peklo je na Slovensku! Tieto mašiny Vás zachránia! Do Mountfieldu prichádzajú DNI VYSOKEJ TRÁVY ...

Zelené peklo je na Slovensku! Tieto mašiny Vás zachránia!  Do Mountfieldu prichádzajú DNI VYSOKEJ TRÁVY ...

... a s nimi veľké zľavy na všetky krovinorezy, vyžínače, bubnové kosačky, strunové kosačky a kultivátory.

Akcia na všetkých pomocníkov, ktorí vám pomôžu pri kosení vysokej trávy, začína vo všetkých našich predajniach Mountfielde dnes, v pondelok 18. 5. 2015 a potrvá len do soboty 30. 5. 2015.

V rámci „Dní vysokej trávy“ si môžete vybrať svoj ideálny krovinorez alebo vyžínač z celkom 21 modelov, ktoré Mountfield svojim zákazníkom ponúka v cenách už od XX €. Navyše ku každému krovinorezu značky Oleo-Mac získa zákazník zadarmo strunový adaptér, oceľový kotúč a praktické nosné popruhy.

Tieto stroje zdobia jedinečné vlastnosti vo forme univerzálneho použitia, a to vďaka jednoduchej výmene strunovej hlavy za oceľové nože alebo kotúče. Sú to ideálni parťáci na kosenie trávnika na zle prístupných miestach alebo na likvidáciu slabších drevín.

20130613-_MG_9157_cmyk.jpg

Krovinorezy sú ideálni parťáci na kosenie trávnika na zle prístupných miestach alebo na likvidáciu slabších drevín. Vďaka nosným popruhom (získate je zadarmo na krovinorezom značky Oleo-Mac) je práca s nimi veľmi jednoduchá. Napr. jeden z najpredávanejších krovinorezov Sparta 250 S teraz kúpite len za 221 € (predajná cena 411 €)

Akcia DNI VYSOKEJ TRÁVY tiež platí pre všetkých 12 modelov strunových kosačiek s cenou od 14,40 € od nemeckých značiek Ikra a Wolf-Garten, a to ako v elektrickom, tak aj v akumulátorovom variante.

foto-2.jpg

Strunová kosačka je neoceniteľný pomocník všade tam, kde sa s bežnou kosačkou pri kosení trávnikov nedostanete (napr. okolie okrasných kríkov, menšie zákutia, okolie stromov atď.) a kde využijete ľahké a obratné stroje s perfektnou ergonómiou. Za 49 € (predajná cena 91 €) si do soboty 30. 5. môžete kúpiť aj špičkovú strunovú kosačku RT 2107 D s výkonným elektromotorom, poloautomatickou vyžínacou hlavou a veľkou variabilitou nastavenia kosačky, ktorá každému „padne presne do ruky“.

Máte veľký pozemok, ktorý nekosíte pravidelne? Potom aj pre vás máme riešenie v podobe ponuky 4 modelov samochodných bubnových kosačiek!

Využite našu ponuku a do konca budúceho týždňa si kúpte u nás dokonalého a suverénneho likvidátora vysokej trávy, náletových krovín alebo aj divoko rastúce vegetácie. Bubnová kosačka pokosí trávu až do výšky 150 cm a vďaka svojmu výkonnému motoru, pojazdu a veľkým kolesám so šípovým dezénom je veľmi obratná v akomkoľvek teréne.

foto-3.jpg

Samochodné bubnové kosačky v aktuálnej akcii zakúpite už od 780 €. Za túto cenu získate model Blanice BRD 581 SB so značkovým motorom Briggs & Stratton s výkonom 5 koní, vlastným pohonom kolies, záberom 58 cm. Na obrázku model Bella BRD 581 SL s výkonom 6 koní, záberom 64 cm, ktorá pokosí trávu až 150 cm vysokú a kúpite ju do soboty 30. 5. za cenu 960 €.

Máte doma už multifunkčného kráľa medzi záhradnými strojmi? Ak nie, využite aktuálne možnosti a zakúpte si multifunkčný kultivátor, ktorý vám ponúkne až 25 variantov príslušenstva s cenou od  740 € (model MS 16 IN). Vďaka príslušenstvu tento stroj využijete 365 dní v roku.

foto-4.jpg

Pre aktuálne obdobie vysokej trávy môžete ako príslušenstvo ku kultivátoru využiť bubnovú kosačku so záberom 64 cm, 4 výkyvnými žacími nožmi a dobehovou bezpečnostnou brzdou za cenu 375 € (predajná cena 735 €)