Predstavujeme dodávateľov

Záhradné traktory a kosačky
 

„GREEN PASSION“
 

 

Leader v oblasti rotačných kosačiek na trávu, záhradných traktorov aj inej záhradnej techniky je pre špičkovú kvalitu, exkluzívny taliansky dizajn a ľahkú ovládateľnosť jedným z najvýznamnejších hráčov na európskych trhoch. Má nielen vynikajúcu vývojovú základňu, ale aj moderné technológie a hromadnú výrobu znižujúcu výrobné náklady na minimum. Či už potrebujete produkt pre domáce alebo profesionálne použitie, spoločnosť GGP je ten správny partner pre naplnenie vašej vášne pre starostlivosť o záhradu v každej ročnej dobe.

 

Motorové píly
 

„OUR POWER, YOUR PASSION”
 

 

Taliansky výrobca krovinorezov, motorových píl a kosačiek na trávu vykazuje dlhodobo unikátne výsledky pokiaľ ide o technickú vyspelosť a spoľahlivosť výrobkov. Aj pre 0,12 % reklamácií je európskou špičkou vo svojom odbore.

 

Snehové frézy
 

„COUNT ON IT“
 

 

Absolútna svetová jednotka vo výrobe záhradnej techniky pre profesionálne a poloprofesionálne použitie. Má vynikajúcu technickú a vývojovú základňu, disponuje unikátnymi celosvetovými patentmi. Spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1914, postavila svoje meno okrem inovatívnych riešení aj na perfektnej starostlivosti o zákazníkov.

 


Vertikutátory, strunové kosačky, traktory, plotové nožnice, hnojivá, osivá

 

 

Spoločnosť Wolf -- Garten je vďaka takmer 9 desiatkam rokov skúseností v oblasti vývoja záhradnej techniky synonymom vysokej kvality a perfektnej starostlivosti o zákazníkov. Vynikajúce vlastnosti všetkých produktov tejto spoločnosti sú potvrdené testovaním nezávislých odborníkov aj úspechom v mnohých súťažiach. Výnimočná kvalita a dizajn, funkčnosť, trvanlivosť i zlučiteľnosť so životným prostredím sú zárukou toho, že WOLF -- Garten je najlepšou voľbou pre výber záhradnej techniky.


 

Spaľovacie motory 

Už viac ako 100 rokov vyrába spoločnosť Briggs & Stratton odolné a spoľahlivé motory nielen pre záhradnú techniku. Dokonca 8 z 10 značiek kosačiek na trávu využíva práve motor tohto najväčšieho svetového producenta a malé spaľovacie motory putujú z USA do 75 % všetkých tovární vyrábajúcich techniku pre starostlivosť o záhradu. Briggs & Stratton každoročne vyrobí až 10 miliónov týchto motorov.


Snehové frézy
 

„THE KING OF SNOW“

 

História renomovanej americkej firmy Ariens sa traduje už od roku 1933. Spoločnosť je výrobcom kolesových, pásových aj akumulátorových snehových fréz -- špičkových výkonných strojov na upratovanie snehu. Po celú dobu svojho pôsobenia na trhoch celého sveta sa spoločnosť Ariens snaží prinášať najrôznejšie inovácie pre ešte väčší komfort pri práci.
 


Záhradné náradie
 

 

Spoločnosť FISKARS sa zrodila už v 17. storočí v malej fínskej dedine a dnes ju pozná už celý svet. Jedna z najstarších výrobných firiem na svete pôsobí v štyridsiatich krajinách štyroch kontinentov. Využíva najmodernejšie materiály a kvalitu všetkých svojich výrobkov podrobuje pravidelnej kontrole.


 

Záhradný nábytok zo švédskej borovice

 

Legendárny záhradný nábytok zo švédskej borovice je navrhovaný a vyrábaný svetovo preslávenou rodinnou spoločnosťou KWA. Záhradný nábytok zo švédskej borovice KWA je synonymom moderného dizajnu a prepracovanej ergonómie.

 

Záhradné grily 

Belgická spoločnosť Barbecook, priekopník vo vývoji užívateľsky príjemných špičkových záhradných grilov a grilovacieho príslušenstva, bola založená už v roku 1985. Grily Barbecook na drevené uhlie sa vyznačujú konštrukčnou dokonalosťou a stabilitou, navyše sú vybavené exkluzívnymi systémami Quickstart pre komfortné, rýchle a bezpečné rozpálenie, a Quickstop pre rýchle uhasenie. Rad Barbecook ponúka aj ucelený sortiment dizajnovo prepracovaných grilov na plyn.

 

Kachľové pece

 

Spoločnosť Romotop -- rýdzo český výrobca kachlí -- si popredné miesto na európskom trhu vydobyla prepojením špičkového dizajnu s vysokými úžitkovými vlastnosťami a výrobou na moderných robotizovaných pracoviskách. Disponuje vlastným vývojárskym a dizajnérskym strediskom aj závodom na výrobu kachlí a veľkoformátovej keramiky. Krbové kachle Romotop ponúkajú mimoriadny užívateľský komfort -- možnosť otáčania okolo svojej osi, systém samooplachovania skiel alebo centrálneho prívodu vzduchu.


Krbové kachle


 

Česká spoločnosť Haas + Sohn je známa po celom svete už vyše 150 rokov. Jej filozofiou je vyrábať vysoko kvalitné a technicky vyspelé kachle s mimoriadnou účinnosťou, skvelým dizajnom a šetrným vzťahom k životnému prostrediu. Všetky tieto vlastnosti dosahuje vďaka vlastnému vyspelému vývojovému centru. Výrobky získali rad ocenení napríklad vo Francúzsku, Švajčiarsku a ČR.Plotové nožnice, strunové kosačky, elektrické píly, prerezávače

 

Neustály vývoj a inovácia výrobkov, vysoká kvalita, vynikajúca životnosť a spoľahlivé služby -- to je nemecká spoločnosť Ikra, ktorej vznik sa datuje do roku 1977. Na vývoji svojich produktov spolupracuje s radom medzinárodných dizajnérov, preto je pre všetky stroje typická absolútnu funkčnosť, ergonómia a moderný štýl. Aj napriek tomu spoločnosť neustále hľadá spôsoby, ako svoje výrobky ešte vylepšiť.Snehové frézy


 

Prioritami japonskej spoločnosti s koreňmi siahajúcimi do roku 1865 sú absolútna kvalita technického spracovania a trvanlivosť výrobku. Od roku 1972 Fujii corporation vyrába frézy, ktoré nachádzajú uplatnenie prevažne v profesionálnom nasadení. Pracujú napríklad na niekoľkých antarktických základniach alebo v mnohých lyžiarskych strediskách v Alpách.

 

 

Reťaze a lišty motorových píl, ostriaca jednotka PowerSharp
 

 

Od vývoja prvej reťaze pred viac ako 50 rokmi, stojí spoločnosť OREGON na špičke vo výrobných technológiách bezpečných rezacích systémov. Na trh prichádza neustále s novými kvalitnými výrobkami, pri výrobe ktorých uplatňuje tie najmodernejšie ekologické postupy. Kvalita a absolútna spoľahlivosť produktov prekoná očakávania zákazníka.


Zavlažovanie

„GARDENING FOR LIFE“

 

Renomovaná britská spoločnosť má viac ako pol storočné skúseností so závlahami a v tomto odbore je svetovou jednotkou. Kombinuje odborné znalosti a vášeň pre záhradníčenie s dokonalým remeselným spracovaním. V súčasnej dobe má firma svoju centrálu v Birminghame. Spoločnosť neustále investuje do najrôznejších inovácií, aby jej produkty boli v odbore na absolútnej špičke.

 


Čerpadlá 

Viac ako 35 rokov skúseností, výskumu, vývoja a technologických inovácií na poli čerpacej techniky garantuje najvyšší stupeň kvality a spoľahlivosti jej výrobkov. Dodávateľom špičkových čerpadiel je spoločnosť DAB PUMPS, ktorá vyrába čerpadlá pod obchodnou značkou TALLAS. Čerpadlá sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú odolnosť voči vnútornému aj vonkajšiemu namáhaniu, vysoký výkon a trvanlivosť.Zastrešenia 

Výhradný dodávateľ bazénových zastrešení firma J.F.C.CZ a.s. patrí medzi najväčších výrobcov zastrešení bazénov v Európe. Spoločnosť je rýdzo českého pôvodu a jej know-how má dlhoročnú tradíciu. Spolupracuje s viac ako 160 bazénovými firmami nielen v ČR, ale aj v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Rumunsku, Maďarsku, Poľsku, Slovensku atď. Vďaka tejto spolupráci disponuje veľmi kvalitnou predajnou a servisnou sieťou.

 

 


Bazénové vysávače 

Francúzsky svetoznámy výrobca vyrába kvalitné bazénové vysávače a čističe. Tento svetový leader je v oblasti bazénových vysávačov držiteľom 15 medzinárodných patentov.

 


Bazénové filtrácie, bazénové stavebné prvky
 

„EXPERIENCE THE COMFORT YOU DESIRE“

 

Svetová jednotka v bazénovom príslušenstve pre rodinné bazény bola založená už v roku 1925. Spoločnosť Hayward drží prvenstvo v použití plastových materiálov namiesto ocele pre výrobu bazénového príslušenstva.

 

Čerpadlá k pieskovým filtráciám, protiprúdy

 

Inovácie, kreativita a moderné technológie -- slová, ktoré charakterizujú nemeckú spoločnosť Speck Pumpen. V súčasnosti zahŕňa jej sortiment čerpadlá a príslušenstvo všetkého druhu pre bazénové a priemyselné technológie. Počiatky vzniku spoločnosti siahajú až do roku 1909, kedy mechanik Daniel Speck založil rodinný obchod v nemeckom Norimbergu. V tom istom roku spoločne so svojimi piatimi synmi vyrobil aj prvé čerpadlo, ktoré uviedol na trh.


 

Robotické kosačky

 

Talianska spoločnosť NIKO, ktoré pôsobí v rade európskych štátov a v Austrálii, uplatňuje počas výroby tie najnovšie technológie pri maximálnej citlivosti k životnému prostrediu. Filozofiou spoločnosti je vyrábať vysoko technicky vyspelé a kvalitné stroje s nevšedným dizajnom a vynikajúcou životnosťou. Absolútna funkčnosť a samostatnosť robotických kosačiek od talianskej spoločnosti NIKO výrazne šetrí čas všetkých ich majiteľov.

 

Kultivátory

Rýdzo česká spoločnosť Kulti Beroun je známym výrobcom kultivátorov. Za kvalitou strojov stojí osemnásťročná skúsenosť výrobcu, za absolútnu funkčnosťou, neustálymi inováciami a vynikajúcou životnosťou zas vlastné vývojárske a dizajnérske centrum. Spoločnosť sa okrem konštrukcie strojov a ich výroby zaoberá kovovýrobou a zámočníckymi prácami.

 

 


Bubnové kosačky, mulčovače 

Firma, ktorá už na začiatku 90. rokov minulého storočia využila um svojich konštruktérov a ako prvá uviedla na trh úplne nový princíp rotačného kosenia vysokej trávy. Maximálne úsilie venuje konštrukcii výrobkov, ich vývoju aj starostlivosti o svojich zákazníkov.

 


Kompostéry


„VRACÍME SUROVINY ZPĚT DO ŽIVOTA“ 

Česká spoločnosť Jelínek-trading s.r.o. založená v roku 1991 je výrobcom ekologických plastových kompostérov a kompostovacích síl -- ideálnych pomocníkov pri kompostovaní -- vyrobených z vysokohustotného polyetylénu (HDPE) recyklovaného materiálu. Jelínek-trading je 100% českou spoločnosťou so sídlom, výrobnými aj skladovými priestormi na území ČR.

Sekery Patriot

Tlakové myčky