Profil spoločnosti

O spoločnosti

Vážená pani, vážený pán,
 

vítame vás na internetových stránkach slovenskej spoločnosti Mountfield, ktorá je najväčším tuzemským dovozcom záhradnej techniky, bazénov a potrieb pre voľný čas. Veríme, že tu nájdete všetky potrebné informácie, ktoré hľadáte.

Pokiaľ sa chcete s našou ponukou tovaru a služieb zoznámiť podrobnejšie, prosím navštívte jedno z našich 17 predajných centier, kde vám radi a odborne poradíme a pomôžeme s výberom.
 

Vaša spoločnosť Mountfield

 

 

Profil spoločnosti

O firme
Spoločnosť Mountfield pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004 a je najväčší špecializovaný maloobchodný predajca širokého sortimentu záhradnej techniky, bazénov, záhradného nábytku a ďalších potrieb pre záhradu.

 

Predajné centrá Mountfield
V Slovenskej republike máme 17 obchodných centier. Tie sú po republike umiestnené tak, aby ste to k nám mali, čo možno najbližšie. Pretože chceme, aby naša predajná sieť spĺňala vysoké nároky na moderný predaj, neustále ju zlepšujeme a modernizujeme tak, aby vždy slúžila k vašej plnej spokojnosti. Ďalších 56 predajných centier máme v Českej republike.


Servisné strediská
V rámci programu starostlivosti o zákazníkov sme ako jediní vybudovali v Slovenskej republike sieť vlastných servisných stredísk. Tieto odborné servisy sú neoddeliteľnou súčasťou predajných centier Mountfield. V priebehu každoročnej jesennej akcie ponúkame svojim zákazníkom v servisoch bezplatné posezónne prehliadky záhradnej techniky s následnou údržbou za mimoriadne výhodných podmienok.


Sortiment
V každom z našich predajných centier je pre vás pripravená rozsiahla ponuka špičkovej záhradnej techniky od renomovaných domácich a zahraničných výrobcov (z EU a USA). Vybrať si u nás môžete z veľkého množstva najrôznejších typov nadzemných a zapustených bazénov a príslušenstva k ním.
 

Ďalej vám ponúkame kvalitný drevený záhradný nábytok, motorové píly, snehové frézy, krbové kachle, atď. S akýmkoľvek predajným sortimentom sa môžete zoznámiť v našich predajných centrách alebo tu na našich webových stránkach.
 

Každý výrobok, ktorý svojim zákazníkom ponúkame, podrobujeme veľmi dôkladnému testovaniu. Až potom, čo sme si istí, že výrobok obstál vo všetkých náročných záťažových testoch, ho zaradíme do predaja.
 

Pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie, preto sledujeme najnovšie trendy a náš sortiment pravidelne dopĺňame o najmodernejšie výrobky. Všetok tovar odoberáme len od renomovaných výrobcov a jeho kvalite veríme, preto naň poskytujeme, ako jediní na trhu, záruku až 7 rokov.

 

Sme tu pre vás
Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a ochotne poradíme s výberom najvhodnejšieho stroja či bazéna pre jeho záhradu. Naši predajní a servisní technici sú pravidelne odborne školení a absolvujú špecializované semináre, ktoré pripravujeme v spolupráci s našimi dodávateľmi.


Služby
Predajom naše služby nekončia. Máme ich pre vás pripravený celý rad. Veľmi obľúbený je predovšetkým dovoz zakúpenej techniky a jej sprevádzkovanie priamo doma u zákazníka na záhrade. Medzi ďalšie služby patrí stavba bazénov, výkup starých strojov protiúčtom, nákup na splátky, atď.


Vízia spoločnosti Mountfield
Našim cieľom je nielen ponúkať našim zákazníkom to najkvalitnejšie záhradné vybavenie a zariadenie, ale poskytovať im aj servis, služby a odborné poradenstvo na takej úrovni, ktorá zodpovedá moderným požiadavkám 21.storočia.