Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
PRIVÍTAJTE S NAMI JEŽIŠKA

PRIVÍTAJTE S NAMI JEŽIŠKA

PRIVÍTAJTE S NAMI JEŽIŠKA

Vianoce už sa blížia. Ako si tento rok vyčariť Vianoce podľa svojho vkusu a pritom zbytočne nemíňať? Máme riešenie!

V predajniach na e-shope nájdete viac ako 1 000 druhov nádherných vianočných ozdob a dekorácií pre sviatočnú výzdobu interiéru aj vonkajších priestorov. A to všetko s veľmi zaujímavými zľavami 50 % a viac!
V každej z našich 19 predajní sme pre Vás otvorili veľkorysú expozíciu vianočného tovaru v štýle vianočných trhov. Nadchnú Vás tradičné aj moderné ozdoby a dekorácie od LED svetelných reťazívianočných dekorácií, cez závesné ozdoby na stromček, adventné vence a girlandy, vianočné sviečky, svietniky a lampáše, až po plyšiakov a množstvo ďalších dekorácií zo skla, porcelánu, dreva, kovu aj prírodných materiálov. A to všetko v šiestich trendy vianočných štýloch: VIANOCE TRADIČNÉ, MODERNÉ, ZO SEVERU, BIELE, STAROSVÄTSKÉ a MRAZIVÁ ROZPRÁVKA.

Na Vianoce sme sa tento rok obzvlášť dôkladne pripravili. Výber sortimentu sme riešili vo veľkom predstihu na začiatku tohto roku. Už v lete sme pre Vás doviezli tisíce a tisíce ozdôb a dekorácií, ktoré Vám teraz skrášlia vianočné sviatky. A najdôležitejšie je, že všetok sortiment sme objednali ešte pred zdražením, to znamená za vtedajšie nízke ceny.
Vianoce sú jedným z najkrajších sviatkov, ktoré môžeme v priebehu roku oslavovať. Bola by veľká škoda pristúpiť k nim tento rok inak. Nech už sa vonku deje čokoľvek, nenechajme si ich vziať. Urobme to pre svoje deti, svojich blízkych, urobme to pre seba.
 
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií