Služby

Od samého začiatku bola našou hlavnou filozofiou myšlienka, že nechceme len predávať, ale chceme Vám, naším zákazníkom, ponúknuť omnoho viac. Chceme ponúknuť istotu, že sa na nás môžete dlhodobo spoľahnúť i po predaji.

Naším prianím je, aby zákazník bol dlhodobo spokojný. Preto sa intenzívne sústredíme na rozlišovanie a skvalitňovanie pre zákazníckych služieb. Sme tu pre Vás na 17 miestach 6 dní v týždni pripravený poradiť a pomôcť.

KVALIFIKOVANÝ A PREŠKOLENÝ PERSONÁL OTVORENÉ 6 DNÍ V TÝŽDNI ZOSTAVENIE A SPREVÁDZKOVANIE STROJOV = ZADARMO

kvalifikovany-personal-logo.PNG

Otvoreno 6 dní v týždni

sestaveni-a-zprovozneni-zadarmo-logo.PNG

Je pre nás dôležité, aby ste si vždy vybrali výrobok, ktorý presne splní vaše potreby. Preto kladieme veľký dôraz na odbornosť obsluhujúceho personálu. Naši technici si vypočujú vaše predstavy, čo všetko chcete s výrobkom zvládnuť, čo od neho očakávate, a navrhnú Vám najvhodnejšiu variantu.

V predajných centrách sme pripravení
se vám venovat 6 dní v týždni. Od pondelka do piatku v čase 9-18 hod v sobotu potom od 9. do 17. hodiny.

 

 

Zakúpený stroj vám zostavíme, pripravíme k plnej prevádzke, zoznámime Vás s jeho obsluhou, nutnou údržbou a predvedieme všetky jeho funkcie. Podľa povahy stroja prevedieme všetko buď na predajni alebo priamo u vás doma na záhrade. Vzťahuje sa na výrobky označené v predajni týmto symbolom.

 

DOPRAVA PO CELEJ SR = ZADARMO SERVIS A PREDAJ NA JEDNOM MIESTE - 2 V 1 POSEZÓNNE SERVISNÉ PREHLIADKY = ZADARMO

doprava-zdarma.PNG

servis-prodejna-2v1-logo.PNG

posezonni-servisni-prohlidky-zdarma.PNG

Nezostanete bez pomoci. Pokiaľ máte ako dopraviť zakúpený stroj, zostavu nábytku, krby alebo bazén domov, sme pripravení vám odviezť kamkoľvek budete potrebovať. Stačí si len dohodnúť termín. Vzťahuje sa na výrobky označené v predajni týmto symbolom.

 

 

 

 

 

 

Vedľa kvalifikovaného predaja máte u nás na jednej adrese istotu aj profesionálneho servisu. Súčasťou našej celoročnej ponuky servisných služieb ako predovšetkým:
» Pravidelné prehliadky a údržby strojov
» Záručné a pozáručné opravy
» Predaj náhradných dielov a príslušenstva
» Poradenstvo
Kvalita a široký rozsah našich servisných služieb sa opiera o vlastné tímy odborníkov a moderné technické vybavenie. Vy sa tak môžete spoľahnúť, že váš záhradný pomocník vám bude po celou dobu svojej životnosti bezproblémovo fungovať a spoľahlivo slúžiť.

Nákupom stroja u nás získavate nárok na každoročnú bezplatnú posezónnu prehliadku, pri ktorej naši servisní špecialisti skontrolujú kondíciu vášho stroja i všetky základné funkcie. na prianie vykonajú povinnú údržbu a odstránia prípadné nedostatky. Stroj tak bude pripravený v plnej sile na novú náročnú sezónu.

 

 

 

 

 

 

SERVISNÉ VÝJAZDY DOPRAVA A PROFESIONÁLNA STAVBA BAZÉNOV SPLÁTKOVÝ PREDAJ

servisni-vyjezdy-logo.PNG

doprava-a-profesionalni-stavba-bazenu-logo.PNG

splatkovy-prodej.png

Väčšie stroje, po dohode s vami, opravíme na mieste alebo sami odvezieme do servisu a následne vrátime späť opravené. Stačí len zavolať a dohodnúť si termín.

 

Starosť s inštaláciou bazénov nechajte na nás. Bazén vám privezieme na záhradu, odborne postavíme, zapojíme všetky technológie a sprevádzkujeme. Zároveň vás podrobne preškolíme, ako bazén správne obsluhovať a ako sa starať o vodu.

Poznáme to. Vybavenie na záhradu, ktoré plánujete tento rok kúpiť, sa objavilo v akcii, ale Vy na neho ešte nemáte našetrené. Máme pre Vás riešenie. Zabezpečte si ho jednoducho na splátky..

 

 

PLATOBNÉ KARTY DÁRČEKOVÉ POUKAZY

Platebni-karty-2.png

Darkove-poukazky.png

Objavte u nás rýchlosť platenia bezkontaktnou platobnou kartou. Bezkontaktnou kartou môžete teraz platiť vo všetkých predajných centrách Mountfield.

 

Neviete si rady čo kúpiť svojim blízkym, priateľom či kolegom v práci?