Servis a náhradné diely

Naša starostlivosť o Vás predajom nekončí. Stojíme po Vašom boku po celú dobu, kedy výrobok používate. Značkový servis Mountfield je dôležitou súčasťou našej kompletnej starostlivosti o zákazníka a tiež jedinečný spôsob, ako zaistiť dlhú životnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť Vášho traktoru, kosačky, krovinorezu alebo záhradného bazénu.

Okrem kvalitnej servisnej starostlivosti a citlivého prístupu ponúkame naším zákazníkom možnosť čerpať odmeny a zľavy z Vernostného programu. Každý zákazník po predložení Zákazníckej karty v servise získava zľavu na náhradné diely a všetky servisné práce.

 

Servisné strediská   Náhradné diely   Rady a tipy
         
mapa-servisu.png   nahr-dily-1.png   rady_a-tipy-1.png
Vďaka širokej sieti značkových servisných stredísk Mountfield si môžete byť istý, že najbližší servis nie je nikdy príliš ďaleko.   Originálne náhradné diely sú vyrobené podľa rovnakých štandardov, ako diely používané v sériovej výrobe.    Jednoduché rady, tipy a návody, ktoré Vám odpovedia na Vaše najčastejšie otázky.
         
Sledovanie servisnej zakázky   Servisný výjazd   Kvalifikovaný personál
         
sled-servis-zakazky.jpg   privezeme.jpg   certifikat-1.jpg
Sledujte z pohodlia domova stav Vašej servisnej zákazky a jej predpokladanú cenu.   Prehliadka, údržba a kompletná oprava stroja alebo zazimovanie a od zimovanie bazénu u Vás na záhrade.   Nikto nepozná lepšie výrobky, ktoré predávame, než my. Odborná príprava technikov a dodržovanie postupov stanovených výrobcom je zárukou kvalitne odvedenej práce.