Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ so zľavami 50 – 60 % už len niekoľko dní!

VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ so zľavami 50 – 60 % už len niekoľko dní!

VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ so zľavami 50 – 60 % už len niekoľko dní!
Tak to bola pekná mela! Poriadny frmol v predajniach a rekordný počet objednávok ako výdatná zaťažkávacia skúška nášho nového e-shopu! Pevne veríme, že Vám VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ na VŠETKO urobil v tejto zložitej dobe naozaj radosť. Ale už musí skončiť. Je predsa jasné, že ZĽAVY 50 – 60 % na CELÝ SORTIMENT, teda na všetkých 2 390 druhov výrobkov, pre Vás nemôžeme udržať večne!
 
VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ na VŠETKO skončí už v pondelok 31. JANUÁRA. ZOSTÁVA UŽ LEN NIEKOĽKO DNÍ, ktoré môžete využiť na nákup všetkého tovaru so senzačnými zľavami a naozaj poriadne ušetriť. Vybaviť si za menej ako polovicu ceny ešte stihnete celú záhradu aj dielňu a všetko okolo domu do posledného detailu krásne doladiť. Mnohí z Vás tento rok výpredajové ceny využili tiež na splnenie dlhoročných snov o poriadnom bazéne alebo o wellness zázemí.
 
Všetko pre Vás máme a ešte niekoľko dní tak SO ZĽAVAMI 50 – 60 % kúpite napríklad všetky KOSAČKY, TRAKTORY, PÍLY, všetku AKU TECHNIKU, všetky KROVINOREZY, všetky BAZÉNY, ELEKTROBICYKLE, VERTIKUTÁTORY, STRUNOVKY, VÍRIVKY, PLOTOVKY, UMÝVAČKY, GRILY, ČERPADLÁ, DRVIČE všetok ZÁHRADNÝ NÁBYTOK, dielenské ELEKTRO a AKU NÁRADIE, záhradné OSVETLENIE, dokonca aj KRMIVO PRE PSY A MAČKY a mnoho a mnoho iného, skrátka VŠETOK TOVAR

 

Tešíme sa na Vás

Váš Mountfield

Akcia trvá do vypredania zásob alebo do oficiálneho ukončenia. Akcia sa nevzťahuje na predaj tovaru dodávaného na zákazku (atyp), batérie k elektrobicyklom, služby a na predaj náhradných dielov v servisoch. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. Toto reklamné oznámenie nie je ponukou na uzavretie zmluvy. Bližšie informácie nájdete na www.mountfield.sk alebo v ktorejkoľvek predajni Mountfield.  

 

Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií