Vírivka Wellis Kilimanjaro, mesačný svit/šedá

Kód: 3VAN0067
0
0
0
Miesta - sedenie
5
Miesta - ležanie
1
Rozmery
230x230x94 cm
Viacej
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
K produktu môžete potrebovať
Príslušenstvo Návody Náhradné diely
10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 rokov
na štruktúru skeletu

Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Aktuálne náhrady pre Vírivka Wellis Kilimanjaro, mesačný svit/šedá

Technické parametre
Rozmery [cm] 230x230x94
Počet trysiek 64
Miesta - sedenie 5
Ovládací panel Dotykový (možnosť ovládať cez WiFi)
Výkon čerpadla 3x 3 HP (3x 2,2 kW)
Možnosť voliť intenzitu masáže Áno
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Áno
LED osvetlenie 13 x LED , osvetlené nárožie
Aroma terapia Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic Áno
Termo kryt Áno
Objem vody [l] 1 450
Hmotnosť [kg] 410
Dezinfekcia vody UV lampou Áno
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0067
3VAN0067
Celé parametre

Vírivá vaňa z najvyššej rady našej ponuky má kvalitnú škrupinu so šiestimi ergonomickými pozíciami. Je vyrobená v EÚ z tých najlepších materiálov, osadená do WPS plastového rámu vybaveného dizajnovým drevoplastovým opláštením. Výkonné čerpadlá a špičkové technológie s riadiacou jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcom vďaka komfortnému dotykovému ovládaciemu panelu alebo možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou cez wi-fi pripojenie.

Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane dvoch osvetlených fontánok, audiosystém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom alebo aróma terapiou. Samotné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. Prevádzkové náklady šetrí aj kvalitný celoročný ochranný termokryt so zvýšenou UV ochranou, ktorý je súčasťou výbavy. 6 farebných vyhotovení škrupiny: striebristý mramor, toskánske slnko, biela perla, mesačný svit, polnočný kaňon alebo búrkový mrak.

Vírivky Kilimanjaro nájdete vystavené na vybraných predajniach

Mesačný svit / čierna bila.jpg Košice


Dokonalá symfónia

Pripojte mobilné zariadenie cez Bluetooth a počas neodolateľného uvoľnenia celého tela sa ponoríte aj do tónov svojej obľúbenej hudby. Kryštalicky čistý zvuk soundtracku Vášho relaxu zaistí AquaSoul Pro sound systém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom.


Čaká na Vaše pokyny

Nastavte si ideálne podmienky na relax ešte skôr, ako do vírivky vstúpite. Všetky funkcie ovládate jednoducho s mobilnou aplikáciou a wi-fi pripojením. Kým teda napr. dopijete v kľude lahodný drink, Vaša hydromasáž bude pripravená presne podľa Vašich predstáv.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Technológia tretieho tisícročia

Dezinfekcia vody pomocou UV-C lampy odstráni až 100 % baktérií, a patrí tak k najspoľahlivejším metódam údržby vody. Navyše ušetrí až 80 % chémie a znižuje tak na minimum aj chemickú vôňu upravenej vody.


Ráčte si vybrať

Obloženie si môžete zvoliť v 3 farebných designoch: šedá, hnedá a čierna. Škrupinu ponúkame v 4 farebných variantoch: biela perla, striebristý mramor, toskánske slnko alebo polnočný kaňon.


Luxus a elegancia zo všetkých strán

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme taj na eleganciu kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu (na výber v hnedej, čiernej alebo šedej a strieborno-šedej farbe). Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad. Nárožie kabinetu je riešené futuristickými dizajnovými prvkami s osvetlením.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.

Náhradné diely (1)

UV - lampa
Katalógové číslo WEACM1000
Skladom posledné kusy
Na objednávku v predajniach
91,70 €
82,50 € a 460 bodov