Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vířivka Wellis Kilimanjaro šedá/canyon

Kód: 3VAN0174
0
0
0
Miesta - sedenie
5
Miesta - ležanie
1
Rozmery [cm]
230 x 230 x 94
Viacej
19 180,00 €
9 390,00 €
-51 %
Predaj len V PREDAJNIACH
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Technické parametre
Rozmery [cm] 230 x 230 x 94
Počet trysiek 64
Miesta - sedenie 5
Ovládací panel Dotykový (možnosť ovládať cez WiFi)
Výkon čerpadla 3x 3 HP (3x 2,2 kW)
Možnosť voliť intenzitu masáže Áno
Ohrievač [kW] 3
Cirkulačné čerpadlo Áno
LED osvetlenie 13 x LED , osvetlené nárožie
Aroma terapia Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V)
Audio systém Aquatic 2.1. (2 výsuvné reproduktory a subwoofer)
Termo kryt Voliteľná výbava
Objem vody [l] 1 450
Hmotnosť [kg] 410
Dezinfekcia vody UV lampou Áno
Záruka 2 roky
Katalógové číslo 3VAN0174
3VAN0174
Celé parametre

Vírivá vaňa z najvyššej rady našej ponuky má kvalitnú škrupinu so šiestimi ergonomickými pozíciami. Je vyrobená v EÚ z tých najlepších materiálov, osadená do WPS plastového rámu vybaveného dizajnovým drevoplastovým opláštením. Výkonné čerpadlá a špičkové technológie s riadiacou jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcom vďaka komfortnému dotykovému ovládaciemu panelu alebo možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou cez wi-fi pripojenie.

Okrem relaxujúcej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane dvoch osvetlených fontánok, audiosystém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom alebo aróma terapiou. Samotné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie.
6 farebných vyhotovení škrupiny: striebristý mramor, toskánske slnko, biela perla, mesačný svit, polnočný kaňon alebo búrkový mrak.

Vírivky Kilimanjaro nájdete vystavené na vybraných predajniach

Mesačný svit / čierna bila.jpg Košice


Dokonalá symfónia

Pripojte mobilné zariadenie cez Bluetooth a počas neodolateľného uvoľnenia celého tela sa ponoríte aj do tónov svojej obľúbenej hudby. Kryštalicky čistý zvuk soundtracku Vášho relaxu zaistí AquaSoul Pro sound systém s výsuvnými reproduktormi a subwooferom.


Čaká na Vaše pokyny

Nastavte si ideálne podmienky na relax ešte skôr, ako do vírivky vstúpite. Všetky funkcie ovládate jednoducho s mobilnou aplikáciou a wi-fi pripojením. Kým teda napr. dopijete v kľude lahodný drink, Vaša hydromasáž bude pripravená presne podľa Vašich predstáv.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.


Technológia tretieho tisícročia

Dezinfekcia vody pomocou UV-C lampy odstráni až 100 % baktérií, a patrí tak k najspoľahlivejším metódam údržby vody. Navyše ušetrí až 80 % chémie a znižuje tak na minimum aj chemickú vôňu upravenej vody.


Ráčte si vybrať

Obloženie si môžete zvoliť v 3 farebných designoch: šedá, hnedá a čierna. Škrupinu ponúkame v 4 farebných variantoch: biela perla, striebristý mramor, toskánske slnko alebo polnočný kaňon.


Luxus a elegancia zo všetkých strán

Nestačí nám perfektný vzhľad škrupiny. Dbáme taj na eleganciu kabinetu. Mimoriadne kvalitné opláštenie je z vysoko trvanlivého drevoplastu (na výber v hnedej, čiernej alebo šedej a strieborno-šedej farbe). Má povrch s príjemnou textúrou a poteší aj na pohľad. Nárožie kabinetu je riešené futuristickými dizajnovými prvkami s osvetlením.

Zobraziť celý popis

Príslušenstvo

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.