Sme česká firma so zastúpením na Slovensku

Sme firma s českými koreňmi, založená v roku 1991. Za roky poctivej práce sme vyrástli na najväčšieho českého aj slovenského predajcu záhradnej techniky, nábytku, bazénov a ďalších potrieb pre záhradu. Začínali sme v jednej malej predajni a dnes, v Českej republike aj na Slovensku prevádzkujeme sieť desiatok predajných centier. Sme nie len najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky a bazénov v celej Európe, ale aj výrobca.

Náš úspech je založený na širokej ponuke kvalitných produktov a služieb a aj na ľuďoch, ktorí u nás pracujú. V renomovaných verejných prieskumoch hobby marketov umiestňujú zákazníci pravidelne spoločnosť Mountfield na prvé priečky rebríčka, čo sa týka ochoty a profesionality predajných technikov. Týchto ocenení si veľmi vážime a zároveň nás to zaväzuje k neustálemu rozvoju našich služieb.
Chceme aj naďalej stáť po boku českých a slovenských majiteľov záhrad a byť ich prvou správnou voľbou pri rozhodovaní o nákupe rodinného bazéna alebo odborným poradcom, s ktorým budú riešiť nákup vybavenia pre dom a záhradu.  A preto medzi seba hľadáme kolegov, ktorí nám pomôžu tohto cieľa dosiahnuť.

 

AKÁ JE NAŠA VÍZIA

Naše vízia je stále sa rozvíjať, rozširovať veľkosť sortimentu, zlepšovať ponuku sprievodných služieb, zlepšovať kvalitu nákupného prostredia na našich predajniach, sústrediť sa na zvyšovanie odbornosti našich predajných technikov, ruku v ruke s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi.

„Dôveru zákazníka si zaslúžia len tí najlepší“

Čítať viac

Značka Mountfield sa stala symbolom českého a slovenského úspechu.

Na čo sme hrdí

V priebehu rokov sme získali množstvo významných ocenení od odbornej aj laickej verejnosti a sme na ne hrdí.

 

Pomáhame

Úspech firmy chápeme v širších súvislostiach, a to nie len v podobe obchodných úspechov, a tak sa snažíme pomáhať, kde je potrebné. Dlhodobo podporujeme rôzne charitatívne a sociálne projekty. Teší nás, keď pomôžeme vybaviť zázemie detského domova, alebo keď s našou podporou môžu opustené deti vyraziť na letný tábor či zimné radovánky. Sme veľmi aktívni aj v kultúrnej a športovej oblasti. Za celú dobu našej pôsobnosti sme na všetky tieto projekty vydali už niekoľko státisíc eur a budeme v tom pokračovať aj naďalej.

Nerobíme to kvôli tomu, aby sa zviditeľnili. Ale preto, aby sme ľuďom, ktorí nemali dosť šťastia, vyčarili úsmev na tvári a pomohli im k lepšiemu a hodnotnejšiemu životu. Dúfame, že náš príklad pomôže strhnúť aj ďalších nasledovníkov.