O spoločnosti

7. 12. 2020

O nás

Sme národom, ktorý rád žije na svojich záhradách pri domoch, chatách alebo chalupách. Na záhradách, kde pracujeme, športujeme, odpočívame, ale aj snívame svoje sny. Sme hrdí na to, že s našimi produktmi vo svojich záhradách pracujete, ale aj prostredníctvom nich športujete a oddychujete. Sme radi, že môžeme byť súčasťou vašich záhradných snov.

Sme spoločnosť, ktorá je spätá s tisíckami slovenských a českých domácností. Históriu spoločnosti Mountfield sme začali písať v roku 1991 a za tri desaťročia sme vyrástli na najväčšieho českého aj slovenského predajcu záhradnej techniky, záhradného nábytku, bazénov a ďalších potrieb pre záhradu. Začínali sme s jednou malou predajňou v stredočeských Mnichoviciach a dnes, v ČR a na Slovensku, prevádzkujeme sieť 76 vlastných predajní a približne rovnaký počet servisných stredísk a bazénových centier. Sme aj najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky a bazénov v celej Európe.

Náš úspech je založený na širokej ponuke produktov a tovaru, kvalitnom servise a službách, ktoré našim zákazníkom šetria ich čas a energiu. Dôležitá je pre nás spokojnosť našich zákazníkov, ich dôvera a skutočnosť, že sa k nám do predajní radi vracajú.

Máme za sebou 30 rokov poctivej práce a ďalej chceme stáť po boku slovenských a českých majiteľov záhrad pri ich práci, ale aj odpočinku na ich záhradách a záhradkách. Je to pre nás veľký záväzok do budúcnosti.

Náš sortiment

Spoločnosť Mountfield je najväčší špecializovaný predajca záhradnej techniky, bazénov vybavenia pre dom a záhradu v Európe. Nie sme len predajcovia kvalitného značkového tovaru od renomovaných zahraničných výrobcov, ale prostredníctvom dcérskych spoločností sme aj výrobcovia záhradnej techniky, bazénov a bazénového príslušenstva.

Za kvalitou našich produktov si stojíme a ako jediní na trhu poskytujeme na naše produkty 7 ročnú záruku. Táto nadštandardná služba je daná aj tým, že všetky výrobky zaradené do nášho sortimentu sú detailne testované pomocou náročných záťažových skúšok, až po ich vyskúšaní ich zaraďujeme do predaja.

Všetok sortiment ponúkaný spoločnosťou Mountfield nájdete ako vo všetkých našich predajných centrách, tak aj v našom firemnom e-shope.

Naše služby

Okrem predaja záhradnej techniky, nábytku a bazénov ponúka Mountfield rad služieb, ktoré predaj dopĺňajú. Naše služby vnímame ako neoddeliteľnú a veľmi dôležitú súčasť našej firemnej kultúry a komunikácie smerom k zákazníkovi. Nepatríme medzi tie firmy, ktoré chcú svoj tovar len predať, Mountfield chce byť svojim zákazníkom partnerom a dobrým radcom nielen pri predaji, ale aj pomocníkom pri servise a základnej starostlivosti o záhradné stroje. Predaj, servis aj služby neustále skvalitňujeme a zdokonaľujeme a hodláme tak robiť aj do budúcna.
 

Prehľad našich služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom:

  • Dopravu vášho záhradného traktora, záhradnej kosačky, bubnovej kosačky, štiepačky dreva, snehovej frézy, záhradného nábytku alebo krbových kachlí, nechajte na nás. V prípade Vášho záujmu sa o všetko postaráme a vašu záhradnú techniku dovezieme až k vám domov alebo na vašu záhradu.
  • Zákazníkovi sprevádzkujeme zakúpenú záhradnú techniku. A to buď u neho doma alebo u nás na predajni.
  • Máme nadštandardnú až 7 ročnú záruku na naše produkty, ktoré predávame.
  • Svojim zákazníkom poskytujeme zadarmo posezónne servisné prehliadky v našich servisných centrách.
  • Štandardne ponúkame možnosť nákupu tovaru na splátky.
  • U nás je samozrejmosťou profesionálne poradenstvo, vďaka ktorému sa môžu naši zákazníci lepšie orientovať pri výbere nových záhradných strojov alebo pri plánovaní stavby bazénov.

Pri nákupe bazéna je samozrejmosťou doprava bazéna a jeho následná odborná stavba bazénovými odborníkmi a špecialistami. Všetky technológie zapojíme a sprevádzkujeme a nového majiteľa tiež podrobne preškolíme, aby vedel ako sa o bazén starať.

Na rovnakých adresách ako predajné centrá sa nachádzajú aj servisné strediská, v ktorých sa môžete poradiť, nakúpiť náhradné diely a príslušenstvo, absolvovať záručné aj pozáručné opravy a tiež využiť pravidelné prehliadky a údržby strojov.

Vízia spoločnosti

Našim cieľom je nielen ponúkať našim zákazníkom to najkvalitnejšie záhradné vybavenie a zariadenie, ale poskytovať im aj servis, služby a odborné poradenstvo na takej úrovni, ktorá zodpovedá moderným požiadavkám 21.storočia.

Chceme byť vašou prvou voľbou, kam zamierite pri nákupe stroja pre záhradu. Jasnou jednotkou pri rozhodovaní o nákupe rodinného bazéna a odborným poradcom, s ktorým budete riešiť nákup vybavenia ako pre dom, tak aj záhradu. A partnerom, ktorý vám pomôže so servisom vašej záhradnej techniky.

Mountfield SK s.r.o.

Kollárova 85
036 01 Martin
Fax: 434 222 338
IČO: 36377147
IČ DPH: SK2020119002
Spoločnosť je zapísaná:
v Obchoddnom registri Okresného súdu Žilina
v odd. s.r.o., vl.č. 10844/L