Servis aj predaj na jednom mieste

8. 12. 2020

Servis a náhradné diely

Naša starostlivosť o Vás predajom nekončí. Stojíme po Vašom boku po celú dobu, kedy výrobok používate. Značkový servis Mountfield je dôležitou súčasťou našej kompletnej starostlivosti o zákazníka a tiež jedinečný spôsob, ako zaistiť dlhú životnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť Vášho traktoru, kosačky, krovinorezu alebo záhradného bazénu.

Okrem kvalitnej servisnej starostlivosti a citlivého prístupu ponúkame naším zákazníkom možnosť čerpať odmeny a zľavy z Vernostného programu. Každý zákazník po predložení Zákazníckej karty v servise získava zľavu na náhradné diely a všetky servisné práce.

SLEDOVANIE SERVISNEJ ZAKÁZKY

Sledujte z pohodlia domova stav Vašej servisnej zákazky a jej predpokladanú cenu.

Viac

NÁHRADNÉ
DIELY

Originálne náhradné diely sú vyrobené podľa rovnakých štandardov, ako diely používané v sériovej výrobe.

Viac

SERVISNÉ
STREDISKÁ

Vďaka širokej sieti značkových servisných stredísk Mountfield si môžete byť istý, že najbližší servis nie je nikdy príliš ďaleko.

Viac

POSEZÓNNE PREHLIADKY ZADARMO

Využite našu tradičnú profesionálnu servisnú službu pre svoje stroje a elektrobicykle každoročne od októbra do januára a buďte bez starostí.

Viac

SERVISNÝ
VÝJAZD

Prehliadka, údržba a kompletná oprava stroja alebo zazimovanie a od zimovanie bazénu u Vás na záhrade.

Viac

KVALIFIKOVANÝ
PERSONÁL

Nikto nepozná lepšie výrobky, ktoré predávame, než my. Odborná príprava technikov a dodržovanie postupov stanovených výrobcom je zárukou kvalitne odvedenej práce.

Viac

ZAZIMOVANIE A ODZIMOVANIE RODINNÝCH BAZÉNOV

Aby Váš bazén v poriadku prečkal mrazivé mesiace a Vy aby ste sa mohli po zime hneď s prvým slniečkom rýchlo a bezstarostne kúpať, ponúkame Vám osvedčené a našimi zákazníkmi vyhľadávané služby: odborné zazimovanie a odzimovanie.

Viac