Možnosti platby

7. 12. 2020

V HOTOVOSTI
Zadarmo
  
Zadarmo
Platbu v hotovosti je možné zvoliť u objednávok s osobným odberom v ktorejkoľvek z našich predajní. V predajni sa môžete dodatočne rozhodnúť, že namiesto hotovosti použijete svoju platobnú kartu alebo zvolíte nákup na splátky.
DOBIERKA
UPS
1,00 €
  
UPS
1,00 €
Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru kuriérovi zásielkovej služby.
ON-LINE PLATBA KARTOU
Zadarmo
  
Zadarmo

On-line platba kartou je najrýchlejší spôsob, akým je možné na internete za objednaný tovar zaplatiť.
Platba je realizovaná cez platobnú bránu GoPay a vďaka tomu môžete platiť kartou vždy bez obáv zo straty alebo zneužitia citlivých dát z karty.

Transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay sú vykonávané na základe licencie od ČNB a prenos dát je zabezpečovaný protokolom SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure riešením. Vďaka tomu sa údaje z vašej platobnej karty spracovávajú priamo vo vašej banke a nedostávajú sa tak vôbec k obchodníkovi. Tým je zaručená bezpečnosť vašich peňazí.

Platbu kartou možno vykonať kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vždy je však nutné, aby ste platbu kartou na internete mali na svojej platobnej karte povolenú.

Ako platba kartou prebieha?

  1. V košíku pri voľbe platby si zvolíte on-line platbu kartou.
  2. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu pre platbu kartou.
  3. Tu odpíšte údaje z vašej karty a platbu potvrďte.
  4. Po potvrdení platby budete automaticky presmerovaní späť do nášho e-shopu.
PLATBA VOPRED BANKOVÝM PREVODOM
Zadarmo
  
Zadarmo
Platba vopred bankovým prevodom je klasický spôsob úhrady. Podklady k platbe (číslo účtu, variabilný symbol) Vám pošleme po dokončení objednávky v automaticky generovanom e-maile. Prevod a spracovanie takejto platby štandardne trvá pár dní. Až po pripísaní peňazí na náš účet bude vaša objednávka ďalej spracovávaná.
Platba pomocou QR kódu
Zadarmo
  
Zadarmo
Ide o platbu klasickým bankovým prevodom s tým, že príkaz na úhradu zadáte vo vašom elektronickom bankovníctve pomocou QR kódu