Možnosti dopravy

7. 12. 2020

Pri objednávke v e-shope je možné výrobky podľa svojho charakteru a Vášho želania dodať jedným z nasledujúcich typov prepravy:
 

UPS
Pri objednávke do 80 €
3,80 €
Pri objednávke nad 80 €
Zadarmo
Pri platbe na dobierku
+ 1,00 €
  
Pri objednávke do 80 €
3,80 €
Pri objednávke nad 80 €
Zadarmo
Pri platbe na dobierku
+ 1,00 €
Zásielku vám dovezie vodič spoločnosti UPS. Zásielka bude doručená do druhého pracovného dňa od podania zásielky. Doručenie prebieha štandardne medzi 8. a 17.hodinou. Ak Vás kuriér nezastihne doma, tak vykoná ešte ďalšie tri pokusy o doručenie zásielky.
Objemná doprava
Cena dopravy
32,00 €
 
 
  
Cena dopravy
32,00 €
 
 
Objemnou dopravou doručujeme objemné a ťažké zásielky, ktoré nie je možné poslať balíkom. Tovar Vám doručíme obvykle do 5 pracovných dní od objednania, pred doručením Vás bude kontaktovať telefonicky prepravca. Čiastku dobierky je možné u vodiča zaplatiť len v hotovosti, nie je možná platba prostredníctvom platobnej karty. Zásielka je doručená po prvé dvere príjemcu za podmienky, že miesto doručenia zásielky umožňuje manipuláciu s prepravným vozíkom. V opačnom prípade je miestom prevzatia zásielky hrana vozidla (hydraulické čelo).
Závoz firemným autom
Cena dopravy
32,00 €
 
 
  
Cena dopravy
32,00 €
 
 
Prepravu vlastným firemným vozidlom ponúkame u vybraných výrobkov, najmä veľkých rozmerov či hmotnosti. U závozu firemným vozidlom je vyžadovaná platba vopred, napr. bankovým prevodom alebo kartou online.
Prevzatie v predajni
Osobný odber
1,00 €
 
 
  
Osobný odber
1,00 €
 
 
Pri objednávke si môžete zvoliť akúkoľvek predajňu Mountfield SK. Čiastku objednávky je možné uhradiť buď vopred (bankovým prevodom, kartou online) alebo na mieste v hotovosti alebo platobnou kartou.

Ceny s DPH.