Možnosti dopravy

Pri objednávke v e-shope je možné výrobky podľa svojho charakteru a Vášho želania dodať jedným z nasledujúcich typov prepravy:


Slovak Parcel Service (UPS)
Zásielkovou spoločnosťou UPS je možné zaslať tovar do hmotnosti 70 kg.
Zásielku vám dovezie vodič spoločnosti UPS. Zásielka bude doručená do druhého pracovného dňa od podania zásielky. Doručenie prebieha štandardne medzi 8. a 17.hodinou. Ak Vás kuriér nezastihne doma, tak vykoná ešte ďalšie tri pokusy o doručenie zásielky.

Ceny za dopravu  
dopravné pri objednávke do 40,- € s DPH      3,50 €
dopravné pri objednávke nad 40,- € s DPH ZADARMO
   
pri platbe na dobierku + 1,- €

 


 

OBJEMNÁ DOPRAVA

Objemnou dopravou doručujeme objemné a ťažké zásielky, ktoré nie je možné poslať balíkom. Tovar Vám doručíme obvykle do 5 pracovných dní od objednania, pred doručením Vás bude kontaktovať telefonicky prepravca. Čiastku dobierky je možné u vodiča zaplatiť len v hotovosti, nie je možná platba prostredníctvom platobnej karty. Zásielka je doručená po prvé dvere príjemcu za podmienky, že miesto doručenia zásielky umožňuje manipuláciu s prepravným vozíkom. V opačnom prípade je miestom prevzatia zásielky hrana vozidla (hydraulické čelo).

 

Cena za dopravu 27 €

 

 


 

ZÁVOZ FIREMNÝM AUTOM

Prepravu vlastným firemným vozidlom ponúkame u vybraných výrobkov, najmä veľkých rozmerov či hmotnosti.
U závozu firemným vozidlom je vyžadovaná platba vopred, napr. bankovým prevodom alebo kartou online.


 
Cena za dopravu 27 €

 


 

PREVZATIE NA PREDAJNI

Pri objednávke si môžete zvoliť akúkoľvek predajňu Mountfield SK. Čiastku objednávky je možné uhradiť buď vopred (bankovým prevodom, kartou online) alebo na mieste v hotovosti alebo platobnou kartou.

 
Poplatok za osobný odber na predajni Mountfield  1,00 €
   

 


 

Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať