O spoločnosti

Služby

Od samého začiatku bola našou hlavnou filozofiou myšlienka, že nechceme len predávať, ale chceme Vám, naším zákazníkom, ponúknuť omnoho viac. Chceme ponúknuť istotu, že sa na nás môžete dlhodobo spoľahnúť i po predaji.

Naším prianím je, aby zákazník bol dlhodobo spokojný. Preto sa intenzívne sústredíme na rozlišovanie a skvalitňovanie pre zákazníckych služieb. Sme tu pre Vás na 18 miestach 6 dní v týždni pripravený poradiť a pomôcť.

SERVIS A PREDAJ NA JEDNOM MIESTE - 2 V 1

Pod jednou strechou ponúkame istotu kvalifikovaného predaja aj profesionálneho servisu. Celoročne poskytujeme pravidelné prehliadky a údržby strojov, záručné aj pozáručné opravy, predaj náhradných dielov a príslušenstva. Servisné služby a poradenstvo špecializovaných tímov odborníkov pomôžu vašim záhradným strojom spoľahlivo fungovať po celú dobu ich životnosti.

KVALIFIKOVANÝ A PREŠKOLENÝ PERSONÁL

Je pre nás dôležité, aby ste si vždy vybrali výrobok, ktorý presne splní vaše potreby. Preto kladieme veľký dôraz na odbornosť obsluhujúceho personálu. Naši technici si vypočujú vaše predstavy, čo všetko chcete s výrobkom zvládnuť, čo od neho očakávate, a navrhnú Vám najvhodnejšiu variantu.

OTVORENÉ 6 DNÍ V TÝŽDNI

V predajných centrách sme pripravení sa Vám venovať 6 dní v týždni. Od pondelka do piatku v čase 9 – 18 hod., v sobotu potom od 9 – 17 hodiny.

DOPRAVA PO CELEJ SR

Nezostanete bez pomoci. Pokiaľ máte ako dopraviť zakúpený stroj, zostavu nábytku, krby alebo bazén domov, sme pripravení vám odviezť kamkoľvek budete potrebovať. Stačí si len dohodnúť termín. Vzťahuje sa na výrobky označené v predajni týmto symbolom.

POSEZÓNNE SERVISNÉ PREHLIADKY - ZADARMO

Nákupom stroja u nás získavate nárok na každoročnú bezplatnú posezónnu prehliadku, pri ktorej naši servisní špecialisti skontrolujú kondíciu vášho stroja i všetky základné funkcie. Na prianie vykonajú povinnú údržbu a odstránia prípadné nedostatky. Stroj tak bude pripravený v plnej sile na novú náročnú sezónu.

ZOSTAVENIE A SPREVÁDZKOVANIE STROJOV

Zakúpený stroj vám zostavíme, pripravíme k plnej prevádzke, zoznámime Vás s jeho obsluhou, nutnou údržbou a predvedieme všetky jeho funkcie. Podľa povahy stroja prevedieme všetko buď na predajni alebo priamo u vás doma na záhrade. Vzťahuje sa na výrobky označené v predajni týmto symbolom.

DOPRAVA A PROFESIONÁLNA STAVBA BAZÉNOV

Starosť s inštaláciou bazénov nechajte na nás. Bazén vám privezieme na záhradu, odborne postavíme, zapojíme všetky technológie a sprevádzkujeme. Zároveň vás podrobne preškolíme, ako bazén správne obsluhovať a ako sa starať o vodu.

SERVISNÉ VÝJAZDY

Väčšie stroje, po dohode s vami, opravíme na mieste alebo sami odvezieme do servisu a následne vrátime späť opravené. Stačí len zavolať a dohodnúť si termín.

ZAZIMOVANIE A ODZIMOVANIE RODINNÝCH BAZÉNOV

Aby Váš bazén v poriadku prečkal mrazivé mesiace a Vy aby ste sa mohli po zime hneď s prvým slniečkom rýchlo a bezstarostne kúpať, ponúkame Vám osvedčené a našimi zákazníkmi vyhľadávané služby: odborné zazimovanie a odzimovanie.

SPLÁTKOVÝ PREDAJ

Poznáme to. Vybavenie na záhradu, ktoré plánujete tento rok kúpiť, sa objavilo v akcii, ale Vy na neho ešte nemáte našetrené. Máme pre Vás riešenie. Zabezpečte si ho jednoducho na splátky.

DÁRČEKOVÉ POUKAZY

Neviete si rady čo kúpiť svojim blízkym, priateľom či kolegom v práci?

PRACUJEME NA TOM

Pripravujeme pre Vás ďalšie služby…