NAŠE IT ODDELENIE

IT je už v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každej firmy. U nás je hlavnou náplňou starostlivosť o prevádzku celej firmy a hlavne o podporu nášho obchodu.

Máme tri tímy, v ktorých sa môže ktokoľvek realizovať na rôznych pozíciách. Obstarávame podporu nie len pre koncových užívateľov ako na našich centrálach v ČR a SR, tak aj na všetkých predajniach a servisoch v ČR a SR, ale aj všetkých produkčných aplikačných systémov. Sme orientovaní na výsledky, hlavne v súvislosti s kvalitou prevádzkových systémov. V našom IT sa môžeme vzdelávať a posúvať tak znalostne, ako aj profesne. Sme vekovo rôznorodý tím ľudí, kde každý má svoje miesto a svoju zodpovednosť. Dobrá partia a humor je u nás každý deň samozrejmosťou.

Sme radi medzi ľuďmi?  Pomáhate ostatným a učíte ich nové veci? Potom isto nájdete miesto v našom Helpdesk tíme, ktorý má na starosti okrem iného aj podporu koncových užívateľov.

Radi programujete, alebo máte radi prácu s dátami?  Uplatníte sa v našom aplikačnom tíme, ktorý má na starosti správu aplikácií, reporting a Business Intelligence.

Máte radi technológie a radi sa im venujete aj vo svojom voľnom čase? Potom máte u nás miesto v tíme infraštruktúry, kde môžete robiť správu serverových systémov, venovať sa vylepšeniu infraštruktúrnej architektúry a optimalizácii ako existujúcich systémov tak aj tých plánovaných.

S nami Vás práca bude baviť a motivovať. Z minulosti sa učíme, súčasnosť riešime a budúcnosť plánujeme....