AKO VYPADÁ PRÁCA U NÁS NA PREDAJNI?

V našich predajniach sú kolegovia špecificky rozdelení na určité pozície od predajcov na predajnej ploche, cez pokladníkov pri pulte, po kolegov na výdaji tovaru, v sklade alebo podľa potreby operatívne aj inde. Vieme si vypomôcť a v prípade potreby sa zastúpiť.

Kto je to predajný technik?
Je to náš kolega, ktorého baví záhradná technika či bazény, rozumie jej a vie našim klientom v týchto oblastiach poradiť. Každý deň sa stará o naše vonkajšie expozície. Kontroluje vodu v bazénoch a vírivkách. Pripravuje tovar a pomáha ho zákazníkom sprevádzkovať. Pripravuje e-shopové objednávky. V bazénovej sezóne zabezpečuje montáž nadzemných bazénov a súvisiaceho príslušenstva. Rozváža tovar k našim zákazníkom a sprevádzkuje im ho na mieste. A hlavne konzultuje a dokáže poradiť.

A kto je servisný technik?
Servisný technik opravuje stroje a zariadenia našich zákazníkov. Je to v podstate lekár, na ktorého sa zákazník obracia vo chvíli, keď si nedokáže pomôcť so svojím strojom. Na túto prácu má perfektné podmienky, od kvalitného náradia a vybavenia na všetkých našich pracoviskách až po technickú podporu našich kolegov z oddelenia servisu a náhradných dielov. Neoddeliteľnou súčasťou života servisného technika v našej firme sú pravidelné servisné školenia a technické semináre.