S kým sa u nás stretnete

Pozrite sa na príbehy našich kolegov, s ktorými sa u nás môžete stretnúť.

Ján Ryša

Oblastný manažér predajne Poprad

V našej spoločnosti pracujem  ako oblastný manažér už od roku 2010. Ako každá práca, tak aj tá moja má svoj denný plán a súlad s dennými udalosťami, ale aj napriek tomu je každý deň úplne iný a výnimočný.
Moja práca si vyžaduje sústredenosť, prehľad a 100% nasadenie pri každodennom rozhodovaní, jednaní a plánovaní. A práve preto môžem každý deň povedať, že nechodím do práce, ale robím to čo ma baví.
 

Martina Kurčíková

Oblastný manažér predajne Lučenec

Prácu v Mountfielde vnímam ako výzvu neustále sa zlepšovať v tom čo ma neskutočne baví a to je môj vzťah k technike a medziľudské vzťahy.
Mám tiež skvelý tím kolegov, spoločne s ktorými vieme zvládnuť s nadhľadom a úsmevom aj dni plné stresu a psychického vypätia.
 

Aleš Mostecký

Obchodný riaditeľ (centrála)

V roku 2012 začínal vo firme ako produktový manažér.

Moja práca ma baví. Je to denno-denný sled mnohých udalostí – riešení nedostatkov či prebytkov, tvrdé a dlhé jednania o podmienkach, priority nad priority, porážky a stres, či to zvládneme. Ale je to aj o zábave, úspechu, výsledkoch, pocitu víťazstva, radosti z toho, ako to zvládame. Niekedy je ťažké si pri dennom vyťažení uvedomiť, aká je tá práca vlastne zábavná.

Ale keď sa ma niekto opýta: „Tak čo v práci?“, hovorím: „U mňa super“, aj keď sa to v Čechách moc nenosí.

Roman Karbula

Majster skladu (logistika)

Do Mountfieldu som nastupoval na pozíciu skladníka v roku 2012. Prešiel som si všelijakými činnosťami v sklade (kompletizácia tovaru na paletu, nakládka, príjem tovaru atď.) a postupne tak získaval skúsenosti. Teraz som zástupca vedúceho skladu a som zodpovedný za bezproblémový chod celej zmeny. Na práci ma baví jej rôznorodosť, žiadny deň nie je rovnaký.

Tereza Horká

Referent exportu

Mountfield je môj prvý zamestnávateľ po 5-ročnej rodičovskej dovolenke. Zo začiatku som mala obavy, ako to všetko zvládnem pri plnom pracovnom úväzku, ale vždy keď potrebujem ísť s deťmi k lekárovi, sú choré alebo majú besiedku, sa s vedúcim dohodneme. Niekomu sa môže zdať, že Mountfield „ďaleko“ od Prahy, ale ja to beriem ako veľkú výhodu. Do práce vždy idem oproti kolóne a len pár minút. V logistike mám na starosti najmä personálnu agendu, takže ak chcete aj vy byť súčasťou nášho tímu, určite mi pošlite životopis!

Zaid Al-Tamimi

IT Operations Manager (centrála)

Do Mountfieldu som prišiel zo Švédskej spoločnosti IFS, kde som pôsobil ako projektový manažér ERP systému. V IT pôsobím cez 20 rokov. Prešiel som rôznymi pozíciami, od technických až po tie manažérske. Pred príchodom do Mountfieldu som sa viac ako 10 rokov pohyboval vo svete projektového riadenia. Mal som možnosť riadiť projekty od tých najmenších až po tie najväčšie, navyše pre zákazníkov z rôznych odvetví businessu. V Mountfielde sa vraciam po rokoch na stranu „zákazníka“, do pozície vedúceho prevádzky IT. Mám tu možnosť využiť svoje dlhoročné skúsenosti. Je tu skvelá partia ľudí a hlavne profesionálov.

Mountfield je veľmi dynamická firma, ktorá má ambície ísť ďalej, zlepšovať sa a posúvať svoje hranice.

NAČÍTAŤ VIAC PRÍBEHOV

 

Naše tímy

Zistite, ako funguje práca v našich tímoch.

 

IT

IT je už v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každej firmy. U nás je hlavnou náplňou starostlivosť o prevádzku celej firmy a hlavne o podporu nášho obchodu.

Viac >

Logistika

Logistika je centrom diania firmy. V logistike dávame veci do pohybu a určujeme správnu cestu nášho tovaru.

Viac >

Obchod

Práca u nás v obchodnom oddelení stojí v zásade na dvoch pilieroch. Jedným sú obchodní referenti a druhým produktoví manažéri.

Viac >

HR

Sme energický a nadšený tím personalistov, náborárov, interných koučov a školiteľov. Našim spoločným cieľom je, aby sa u nás všetci kolegovia cítili ako v bavlnke.

Viac >

Predajňa

V našich predajniach sú kolegovia špecificky rozdelení na určité pozície od predajcov na predajnej ploche, cez pokladníkov pri pulte, po kolegov na výdaji tovaru, v sklade alebo podľa potreby operatívne aj inde.

Viac >

Starostlivosť o zákazníkov

V oddelení starostlivosti o zákazníka zabezpečujeme v Mountfielde kompletný telefonický aj písomný styk so zákazníkmi.

Viac >