Azuro Ca, 1 l

114 hodnotenie
Kód: 3BCH3004
4.4
114
114
20,10 €
14,30 €
KS
Technické parametre
Objem [l] 1
Typ tekutý roztok
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH3004
3BCH3004
Celé parametre

Azuro Ca slúži na stabilizáciu tvrdosti vody a na odstránenie iónov železa a mangánu. Prípravok pôsobí ako inhibítor tvrdosti vody. zabraňuje tvorbe usadenín na stenách a dne bazéna a súčasne na sebe viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú jej nežiaduce ofarbenie. Tvrdosť vody všeobecne spôsobujú rozpustné soli predovšetkým vápenatej a horečnatej. Tvrdosť sa obvykle vyjadruje v tzv. nemeckých stupňoch tvrdosti, kde 1 °N = 10 mg oxidu vápenatého (CaO) v 1 litri vody. Pri týchto stupňoch sa rozlišuje voda mäkká do 8 °N, stredne tvrdá 8 - 18 °N, tvrdá 18 - 30 °N, veľmi tvrdá nad 30 °N. Pre bazény je najvhodnejšia tvrdosť vody 8 - 18 °N. Ak je bazén napustený tvrdou vodou, dochádza k vylučovanie vápenatých a horčíkových solí z vody. Na tieto usadeniny sa nabaľujú ďalšie nečistoty a vytvoria sa vhodné podmienky pre tvorbu rias, baktérií a vírov. Tvrdosť vody odporúčame kontrolovať hneď po napustení bazéna a počas sezóny pri doplnení väčšieho množstva vody. Ku kontrole slúži kvapkový tester tvrdosti Azuro.

Návod k použitiu: Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku, musíte pridať prípravok ihneď po napustení bazénu. Potrebné množstvo vlejte priamo do bazéna pri zapnutom filtračnom zariadení. Pred pridaním ďalších prípravkov (napríklad úprava pH, chlórové prípravky atď.) nechajte niekoľko hodín cirkulovať vodou. Prípravok nepridávajte pred ošetrením vody flokulačnými prípravky (Azuro Flokul alebo Azuro Projasňovač), pretože by došlo k zníženiu účinnosti týchto prípravkov.

Dávkovanie: Počiatočná dávka je 250 ml prípravku na 10 m3 (10 000 l) vody.

Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie!
Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČENSTVO - Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (114)

4,4
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Ľubomír 17. 8. 2021
Výrobok je vynikajúci
  • Vďaka nemu je Setreny motor
  • Nie
Marian 17. 8. 2021
OK
Petr 9. 7. 2021
Dobré pro tvrdou vodu.
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.