043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Chovateľské potreby

Chovateľské potreby

Chceme sa postarať nie len o Vás a Vašu záhradu, ale aj o Vašich štvornohých kamarátov. Sami sme majiteľmi psov a mačiek a vieme, aké dôležité je zdravie a pohoda našich maznáčikov.
O dôležitosti čerstvého, kvalitného a zdravého krmiva pre každého chlpáča sme hlboko presvedčení. Už niekoľko rokov patríme k popredným predajcom krmiva v Českej republike. Naša ponuka obsahuje desiatky druhov granúl, konzerv, kapsičiek a maškŕt pre rôzne plemená vrátane rozdielov vo veľkostiach a životných fázach psov aj mačiek. V ponuke nájdete kvalitné chovateľské potreby, krmivo pre zvieratá, potreby pre mačky a 100% prírodné doplnky stravy.
Či už siahnete po akomkoľvek krmive z našej ponuky, budete mať istotu, že prospieva zdraviu a chuťovým pohárikom psa. Všetky dobroty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú pravidelným laboratórnym kontrolám kvality.

Verný priateľ ikonaVSTÚPTE DO KLUBU VERNÝ PRIATEĽ
Pre všetkých majiteľov psov a mačiek, ktorí u nás pravidelne nakupujú krmivo, sme vytvorili klub VERNÝ PRIATEĽ. Členstvo v klube prináša najvýhodnejšie ceny a množstvo ďalších výhod.

 

Chovateľské potreby
Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
1 3 ... 6