Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Vernostný program

Vernostný program


Pripravili sme pre Vás celkom NOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM!

Predstavuje revolúciu v nákupoch za Vernostné ceny KLUB, oslovuje doslova každého z Vás a prináša tie najužitočnejšie výrobky z oblasti každodenných potrieb. Vernostné ceny KLUB, ktoré ste zvyknutí využívať ako odmenu za predchádzajúce nákupy sa navyše prudko prepadli o niekoľko poschodí nižšie a Vám sa tak otvára celkom nový priestor, aby ste naplno využili svoje vernostné body na výhodné nákupy.
 


V čom je program nový?

Radikálne sme zmenili ponuku. Vernostný program teraz bude každé 2 týždne plný výrobkov, ktoré sa Vám hodia kedykoľvek a kdekoľvek. Čakajú na Vás tisícky druhov výrobkov, ktoré využijete v domácnosti, na záhrade a v dielni. Napríklad: KOSIACE NOŽE, OLEJE, PRÍSLUŠENSTVO K PÍLAM, ZÁHRADNÉ SUBSTRÁTY, OSIVÁ, HNOJIVÁ, CIBUĽOVINY, POTREBY na GRILOVANIE, exkluzívne VÍNA, KRMIVO pre PSY a KRMIVO pre MAČKY, AKU NÁRADIE, ZÁHRADNÁ TECHNIKA aj DIELENSKÉ NÁRADIE, SEKERY, ZÁVLAHOVÉ PRVKY, BAZÉNOVÁ CHÉMIA, BAZÉNOVÉ PRÍSLUŠENTSVO a množstvo iného.
Vďaka tomu môžu výhody programu a nákupy za Vernostné ceny KLUB naplno využívať státisíce našich zákazníkov (pri využití svojich vernostných bodov) a nie len úzka skupina.
 

Každé 2 týždne nová ponuka

Aby ste sa mali stále na čo tešiť, budeme ponuku každé 2 týždne obmieňať. Zakaždým pre Vás pripravíme novú skupinu výrobkov každodennej potreby, ktoré si budete môcť zadovážiť za Vernostné ceny KLUB s obrovskými zľavami vrátane využitia vernostných bodov.
 

Ako sa o nových ponukách dozviete?

Nič dôležité Vám neutečie. Ak chcete mať dokonalý prehľad a najčerstvejšie správy o našich ponukách aktuálneho diania a všetkých dôležitých novinkách (a to nie len v rámci Vernostného programu), stačí sa zaregistrovať na odkaze nižšie. Budeme Vás informovať prostredníctvom našich newsletterov.

 

Registrácia tu 


Vstupenkou do Vernostného programu je Zákaznícka karta

Ešte ju nemáte? Nie je nič jednoduchšie. Radi Vám ju na počkanie vystavíme pri pokladni ktorejkoľvek predajne. Je to otázka krátkej chvíle. Navyše od nás ako darček dostane vstupný vklad 300 bodov.

Zobraziť celý popis
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií