Elektrobicykle

Elektrobicykle

Elektrobicykle MTF: ucelená kolekcia elektrobicyklov v kategóriách horské, krosové, trekingové, mestské, skladacie. Celkom 120 modelov. V ponuke sú elektrické bicykle pre mužov aj ženy, v rôznych rámových veľkostiach, v exkluzívnych dizajnoch, so stredovými aj zadnými motormi, s voliteľnými batériami. Všetky elektrobicykle MTF sú kompletizované  v Českej republike.

Novinkou v sortimente sú špičkové a výkonné stredové motory Shimano Steps EP8, Bafang M510 a M410.

Bafang M510 je najvýkonnejší motor vo svojej triede s maximálnym výkonom 750 W a krútiacim momentom 95 Nm. V porovnaní s predchádzajúcim modelom M500 sa výkon zvýšil o 20 % a hmotnosť sa znížila o 18 % na 2,9 kg. Hmotnosť sa znížila vďaka niekoľkým konštrukčným zmenám, najmä vďaka použitiu nového horčíkového púzdra. Softwarer motora bol prekonfigurovaný na plynulejšie štarty.

Aj v prípade Bafang M410 ide o vylepšenú verziu, konkrétne o predchodcu s názvom M400, ktorý je známy aj pod názvom Max Drive. Má maximálny výkon 500 W a krútiaci moment 80 Nm. Aj tu sa znížila hmotnosť (na 3,4 kg).

Shimano Steps EP8 je najľahší motor vo svojej triede (2,6 kg). Má krútiaci moment 85 Nm a o 36 % nižší vnútorný odpor v porovnaní so svojím predchodcom. Vďaka tomu motor pri jazde bez pomoci nekladie takmer žiadny odpor. Pre každý jazdný režim (ECO, Trail, Boost plus režim Walk pre asistovanú jazdu na e-biku) možno individuálne nastaviť úroveň asistencie, krútiaci moment a rýchlosť odozvy motora. Pre tento motor je tiež možné definovať dva rôzne profily pre prípad, že si doma požičiavate elektrobicykel. Všetko sa dá ovládať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Shimano E-Tube.

Okrem vyššie uvedených motorov nájdete na našich elektrobicykloch aj osvedčené stredové motory Max Drive a Bafang M200.

Na elektrobicykloch MTF nájdete rad ďalších prémiových komponentov ako napr.. batérie Samsung, Shimano, vzduchové vidlice ZOOM Vaxa uzamykateľné z riadidiel so zdvihom 120 mm, hydraulické kotúčové brzdy Shimano BR-MT401 a CLARKS M4 (oboje štvorpiestové), 11rychlostná prehadzovačka Shimano Deore, plášte Maxxis, farebný displeje s USB a Bluetooth konektivitou atď.

Aj v tohtoročnej sezóne môžete v rámci vyššieho komfortu vyberať pri každom modely z niekoľko typov batérií pre elektrobicykle (minimálne z dvoch, u niektorých modelov dokonca zo štyroch!), ktoré sa líšia kapacitou a dojazdom na jedno nabitie. Pri voľbe najsilnejšej integrovanej batérie na trhu s kapacitou 25 Ah na jedno nabitie prejdete až 200 km!

 
Sledujte nás tiež na Instagrame @mtf_ebikes

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Typ
Veľkosť rámu
Umiestnenie motora
Hmotnosť bez batérie [kg]
Veľkosť kolies
Nosnosť [kg]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty